Zákaz norování

Quoted post

Peša

#11

2015-04-17 07:48

Nejsem myslivec,ale ani tak blbej abych toto podpořil,lord když je tu cenzura...By mě zajímalo kolika z vás hlupaku vadí každodenní zabíjení a znásilňování na jatkacha a v mlekochovech...kolik z těch chytich kravicek někdy bylo krmit zvěř v lese,nebo zbyrat kaštany,bukvice atd...kolik z vás vůbec vydelo krmelec?Nikdo? Ale sedět na prdeli u počítače a dělat chytrý to jo;-) A to ze pri výrobě vaší kosmetiky se opravdu týraji zvířata to vy taky nevidíte co? Tohle je tak hnusnej alibismus pod kterej se může podepsat jen zaslepeny HLUPÁK.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2015-04-17 08:25:50

#11: Peša -  

 Mě vadí situace ve velkochovech a předpokládám, že tu nejsem jediná. Stejně jako s kaštany pro zvířata.  Každému se zdravým rozumem musí asi dojít, že není v pořádku zabíjet liščí matky s mláďaty. Pochybuju, že někdo, kdo podepsal ví o všech hnusárnách, které se ve světě dějí, ale to neznamená, že nemůže proti této konkrétní hnusárně nic udělat. Kdyby to bylo tak, že se může bojovat jen proti všemu zlému najednou, stejně by se nic nevyřešilo, ale postupně odstraňovat menší zla je reálnější. Je docela hnusné obviňovat lidi, kteří se aspoň s jedním zlem snaží zkoncovat, že jsou hloupí, když třeba nevědí o dalším zlu. Hlavně taky sotva můžeš vědět kdo jsou tito lidé doopravdy.

Doktor

#31 Re:

2015-04-17 11:45:26

#11: Peša -  

 Obávám se, že vám obecně dělá potíže porozumět písemnému sdělení. Vaše znalost gramatiky tomu také nasvědčuje. 

Nevidím nikde, že by se v petici psalo o zabíjení a znásilňování na jatkách, případně že by byla proti krmení zvěře a sbírání kaštanů.

Nezlobte se, ale vzhledem k tomu, že váš psaný projev není ani úrovni žáka základní školy, pak označování ostatních za hlupáky působí přinejmenším komicky.

Pak má ten svět nějak vypadat

#32 Re: pro blbce

2015-04-17 11:52:06

#11: Peša -  

 Prosím Vás, tato petice se týká pouze lidí, kteří jsou PROTI NOROVÁNÍ LIŠEK... To znamená, že ji podepisují lidé, kterým NENÍ lhostejný tento způsob zabíjení. To zda někdo pije nebo nepije mléko je zde nepředmětné......

Proto se prosím Vy sám zvedněte od počítače a jděte se vzdělat... BOŽE KDE TO ŽIJEM 

Ladislav

#36 Re:

2015-04-17 12:13:48

#11: Peša -  

 Já myslivec jsem, mimo jiné i myslivecký hospodář, v které honitbě uvádět nebudu. Jen bych rád uvedl na pravou míru, že tuto petici nepodepisují jen neodborní hlupáci, v naší honitbě bylo norování ukončeno v přelomu let 1985/1986. Ale na 100% mohu potvrdit, že se nikdy liška či jezevec nenoroval tímto způsobem, ze kterého mi jde doslova hlava kolem.... ve většině případů se jedná o nemyslivecké chování, neřkuli týrání zvířete, kde by bylo na místě dotyčnému odebrat povolenku k lovu a dost možná i podat podnět k prošetření, zda se nejedná o týrání zvířat. Jako profesionální lesník a dlouholetý myslivec chování těchto rádoby "myslivců" zhola nechápu a stydím se za něj....

Martina

#43 Re:

2015-04-17 14:15:49

Právě , že vidíme a proč si myslíš, že se snažíme s tím něco dělat? Protože nám to vadí!! A nechceme být jako většina populace, bez srdce bez citu a bez zájmu o slabší a trápené!
Člověk si myslí, že může všechno, ale kdo mu dal to právo chytrolíne!!!?
Nic po nás nezůstane nic! Lidská rasa všechno zničí..jen pro svůj propsěch...

Irena
Nepřihlášený uživatel

#54 Re:

2015-04-17 16:00:12

#11: Peša -  

 Hlupák jste vy, maso nejím, zvěř v zimě krmím. Co vám vadí na tom že se chce něco změnit na tomhle hnusném týrání ,, nejen lišek ''  . Když se zajdu podívat na krmelec, zeje prázdnotou, ale vožralej myslivec se bude tlemit tomu, že odpráskne lišku a na melého lišáčka pustí do nory psa. Je mu i k smíchu, že si jeho pes vylomil zub. Týraj i ty své hafany !!! Nic dobrého a užitečného, za poslední leta neslyším, že by se myslivci snažili o něco užitečného.

Kiky

#111 Re:

2015-04-18 12:19:29

#11: Peša -

Můj přítel je myslivec. Do lesa chodím v zimě krmit často. O krmelci taky něco málo vím, dokoce jsem ho pomáhala vyrábět a mám i svůj vlastní. Kontaktní norování je opravdu hnus, kde trpí jak liška tak pes..


Nepřihlášený uživatel

#310 Re:

2015-05-04 19:43:51

#11: Peša -  

 Kdyby je myslivci tak nekrmili, nebyli by zřejmě přemnožení - viz. divoká prasata, a nemocná a slabá zvířata by si snad mohla liška ulovit a nemusela by chodit do kurníků, ne?


Nepřihlášený uživatel

#400 Re:

2015-07-05 12:03:30

#11: Peša -  

 Pešo, jak můžete porovnávat neporovnatelné?! Tato petice je o jedné problematice, prosím, uvažujte, abyste nebyl Vy ten HLUPÁK!

Mirda

#438 Re:

2016-03-02 22:27:11

#11: Peša -  

 Naprostý souhlas.

K tématu. Petici za zrušení norování mohl vymyslet jen totální blb!


Nepřihlášený uživatel

#459 Re:

2016-05-29 05:27:04

#11: Peša -  

 Ty si pica