PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-09-02 08:45

Když se mají rádi, je to jejich záležitost, ale není možné, aby do takového "vztahu" bylo zavlečeno bezbranné a nic nechápající dítě, a to vlastně pouze pro uspokojení sobeckého nejistého "mateřského" pudu. Jsem zásadně proti adopci dětí homosexuály.

Odpovědi

Papá Ratzi

#29 Re:

2015-09-08 12:55:06

#5: -  

Tvrdíte, že to není záležitost těch, se kterými dítě sdílí domácnost. Je to tedy snad Vaší záležitostí. Jaký je Váš vztah k těm dětem?

luczy

#152 Re: adopce

2015-09-17 10:38:01

#5: -  

Vy si vsichni opravdu myslite ze je lepsi nechat deti v deckych domovech ve kterych jim nebude davano nic ohledne rodiny, kde vetsina deti v budoucnosti ani nepochopi co je rodina a nemuzou to pochopit. Je lepsi aby ztravili sve dectvi v neosobnim prostredi s ostatnimi detmi a tak zvanymi tetami? Myslim si ze je lepsi mit dve maminky nebo dva tatinky kteri jim muzou dat lasku, a spokojeny zivot. Jsem heterosexualni ale mam tento nazor.

1

#281 Re:

2015-09-25 13:08:16

#5: -  

 Radši nacpete dítě do děckého domova, než mu poskytnout sice "trochu zvláštní" ale přesto milující domov a zázemí?

Nejsem fanouškem homosexuality, natož nějakých jejich pochodů, ale každé dítě si zaslouží milující rodinu, ať už je to jakkoliv složená rodina.

ne ne ne

#284 Re:

2015-09-25 20:37:48

#5: -  Jsem zásadně proti aby jste dál žil co s tím uděláte ? Zabijete se ? nebo co ? nic jsou to jen lidi, jen lidi je jedno jestli je černej, modrej, růžovej, nebo zelenej tímto, ale i stvrzujete že jste proti tomu, aby si mohly dejme tomu osvojit dva africký obyvatelé naší země dítě viz. muž a žena neříkejte že tomu nerozumím věřte tomu že líp než vy a je mi jedno kdo vy jste !!