Pro vrácení názvu Letiště Ruzyně

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-12-25 10:23

Havlovi připisují zásluhy za to,že byl za své názory ve vězení.Mohl ze sebe dělat hrdinu,chránili ho největší komunističtí grázlové z 50 let jako Ruml který podporoval petice požadující smrt pro zrádce lidu nebo soudruh Šabata který vyhazoval děcka ze škol a další darebáci.Havlovou zásluhou nebyl za svinstva z 50 let nikdo potrestán,říkal "nejsme jako oni". Podle not soudruha Šabaty ve škole kterou jsem navštěvoval si žákyně třetí třídy musela stoupnout před 500 spolužáků a učitelů, veřejně se zříct své matky, která emigrovala,mně paní učitelka jenom zavšivila před celou třídou.Nikdo neměl tak fešáckou basu jako Havel kterému jak se povídalo nosili do vězení chlast,cigarety a peníze.Měl podporu Západu,který podmiňoval Husákem požadovanou know-how pro naše výrobky svobodou slova a shromažďovací.Havel byla nula která těžce poškodila náš průmysl a pro Západ důležitá IKONA v boji proti komunizmu kterého se obával.Jako jednoduchý člověk nebyl schopen naší republiku nijak podpořit jako například pan Zeman.Jeho žvanění o lásce a přátelství se minulo účinkem ,jak je vidět na migrační krizi a bojích v Evropě,Africe a Blízkém východě.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#102 Re:

2015-12-27 16:25:33

#3: -  

 Co to bylo za vězení kdy tam hulil Marlbora

 

 


Nepřihlášený uživatel

#104 Re:

2015-12-27 16:27:19

#3: -  

 Proto si ho USa za podpory čechoameričanky KrvavéMařeny  vybrali.Dnes to víme,prostě jsme téměř nikdo z obyčejných lidí,nedohlédli!Proto dnes je naší povinností napravit co ještě jde a podporovat ty,kterým záleží na  našem lidu.Bohužel

Nosotonda

#130 Re:

2015-12-28 04:47:01

#3: -  

Můj velmi dobrý známý, byl několik měsíců v kriminále. Zatímco všichni vězňové tvrdě pracovali za jakéhokoliv počásí venku, Havel si pokuřoval v knihovně. A připravoval svůj boj, nebo spíše byl zmanipulován pro boj, s námi, včetně těch, pro které se stal zlatým teletem sametového podvodu.


Nepřihlášený uživatel

#277 Re:

2016-05-12 19:42:23

#3: -  

 A také byl alkoholik...


Nepřihlášený uživatel

#454 Re:

2016-07-12 22:49:31

#3: -  

 To bylo predem domluvene divadlo. Mel se tam jako prase v zite. Kdybych mohl napsat co jsem se dozvedel od lidi, kteri nahlizeli do archivu V.H. tak by jste se asi divili.

Nicmene si opravdu myslite, ze by nas rusove tehdy pustili jen tak? To se velice pletete ;-) Havel byl ublekotany kozel, ktereho udrzovali pri zivote od doby co se stal prezidentem!

Nepojmenoval bych po nem ani tu nejspinavejsi stoku v Čr