Zákaz odpalování petard mimo silvestr a obcí konané ohňostroje

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1 Blbost

2016-01-06 09:04

Dle mě je to mnoho povyků pro nic. Kolikrát za rok jsou slyšet petardy? Já o nich celý rok nevím, až kolem Vánoc se začínají objevovat první vlaštovky a na Tři krále už je zase klid. Řešme raději důležité věci a ne takové ptákoviny. Za chvíli budete chtít regulovat i dobu chození na záchod.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2 Re: Blbost

2016-01-06 13:19:40

#1: - Blbost 

 Velice by mě zajímalo kdo jste. My máme problém vyvenčit psa od cca 10. prosince do cca 3. ledna. A to jenom proto, že jakmile se setmí, což je v tuto roční dobu bohužel dost brzo, mezi ránami z petard a rachejtlí není větší mezera jak 2 minuty. Samozřejmě čím blíž k Silestru tím hůř. Rána a klepe se a letí domů vyčůranej nebo ne. A psi nejsou jediní co s tím mají problém. Velice dobře jsou známé případy uhynulích koní a jiných chovných zvířat jenom na následek šoku. Takže až vy zkusíte jít na záchod naposledy ve tři odpoledne a pak až v 8 ráno (ano i v 7 ráno tady řádí petardy zvlášť mezi svátky), tak já se nebudu připojovat k podpisu takovýchto petic.

KVZ

#4 Re: Blbost

2016-01-07 10:39:43

#1: - Blbost 

 Moje řeč, pro podobný hovadiny zapomínáme na řešení důležitých témat. Však taky počet podpisů jasně svědčí o tom, že tahle petice je naprostá píčovina.

ladyda

#10 Re: Blbost

2017-01-02 19:09:35

#1: - Blbost 

 od konce listopadu do konce ledna několikrát denně ty rány vyděsí nejen mého psa, ale i mě

a nejdnou jsem byla přímo ohrožena há sama - je to normální?


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Blbost

2017-01-18 10:57:12

#1: - Blbost 

 mas pravdu ja bych to nezakazoval vic lidem to nevadi nez vadi


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Blbost

2018-01-01 16:44:24

#1: - Blbost 

Je smutne, ze oznacite za nedulezite neco, co jineho tolik trapi.Take mame psa a je to pro nej velky stres v dusledku nehoz se jiz nekolikrat mohl zranit. Strileni petard navic nedava zadny smysl, pouze se pri nem spousta lidi zrani. Na mnohych mistech ve svete je to, krome oficualnich ohnistroju, zakazane i behem silvestrovskycg oslav. O to bych se rada zasadila i u nas.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Blbost

2018-04-21 19:20:37

#1: - Blbost 

Dnes je 21.4. a právě dobouchal opět ohňostroj. Skoro každý víkend to někdo bouchá a to ještě nejsou prázniny. O prázdninách abychom se snad odstěhovali. Fakt si nemůžu pomoct, ale jsou to blbci. Na Silvestra by se to ještě dalo. Ale celý rok? Nad tím by se měl už opravdu někdo zamyslet!

LK

#21 Re: Blbost

2019-01-05 14:04:46

#1: - Blbost 

Já si mysimm že to je dobre. Desi to lidí i zvířata,poskozuje  to atmosferu. Proti organizovaným ohňostrojům ve městech nic nemam, nějak se oslavit musi,ale jinak je to k ničemu.


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Blbost

2022-12-30 17:52:45

#1: - Blbost 

 Chtěla bych vidět jak bude říkat, že je to blbost až vám to ty debilové budou házet pod nohy.