Protestní akce proti zrušení atletické dráhy v Karviné

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2

2011-12-03 19:08

To snad nemyslí karvinští radní vážně, aby bývalé okresní a dnes statutární město nemělo 400 metrovou atletickou dráhu. To by se Karviná velmi rychle stala rekordmanem v počtu negativních prvenství. Už tak jich má dost!!! Při tom se v Karviné pro zatraktivnění města v posledních 20 létech udělalo dost. Takové město přece musí mít nějakou koncepci rozvoje a má-li záměr zrušit atletický stadion na jednom místě, mělo by být jasné, kde a kdy bude atletický stadión. Bylo by mi to dvojnásob líto, protože právě na karvinské škvárové dráze jsem zaběhnul nejlepší hodinovku a vytvořil si tam osobní rekord. :-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2011-12-06 18:18:59

#2: -  

    Petici na podporu nové atletické dráhy (nebo rekonstrukci té staré jsem právě podepsal - a doplním: Škvárová dráha nemusí být nutně špatná, nelíbí se mi ale přístup vedení města Karviné. Atletika si podporu zaslouží. (Sám jsem si taky zaběhl osobní rekord v hodinovce "na škváře", v Chomutově. Jiný obdobný stadión -v Kadani- ale již nemá se škvárou moc společného: Je to dráha spíše hlinito-travnatá... Přitom právě v Kadani bylo dost financí na až téměř devastační stavební zásahy doprovázející budování cyklostezky při břehu Ohře...)        

                                                                                 Vladimír Růžička (Ústí n. Labem)