Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

Smrtkomoušům

#50 Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-26 23:24

#48: čerstvý komunista - Re: absolutní nenávist komunismu !!

Kolik ti je,čerstvý komunisto??? Tak kolem 20???Ty si nezažil gulagy, koncentrační tábory nebo Jáchymov,viď???Asi chceš být hrdina,že jo,tak si něco přečti z historie,co všechno komunisti napáchali a kolik lidských obětí za sebou nechali pro svou pravdu a názor...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-26 23:26:05

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

Je mi padesát a tobě? Nějak jsi ten příspěvek asi nepochopil, že? A ironie ti asi taky nic neříká?


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-26 23:31:52

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

Já jsem taky komunista a jsem na to hrdý!!!Nevím co jsi dělal dřív ty ale já normálně žil a pracoval!!!!!Nic mi nechybělo!!!!Spíš koukám že tobě je 2O a nebo se ti pracovat nechtělo!!!


Nepřihlášený uživatel

#389 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-27 20:29:10

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !! A co se podle vas deje ted..?To si opravdu myslite ze jen komunisti zabijeli lidi,a posilali je do gulagu?Podivejte se co se deje vsude po svete vy zastance demokracie s lidskou tvari.Vsechny zpravodajske sluzby po svete tohle delaji s pozehnanim svych vlad.V momente kdyby tady zacala obcanska valka,mame je tady nasackovane,mirotvorce jedny...Kolik obeti maji za sebou napriklad Krizove vypravy?Pro co?Pro pravdu a nazor....takze tak

 


Nepřihlášený uživatel

#635 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-28 08:14:45

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

Pořád nemají na zločiny církví a to zejména katolické


Nepřihlášený uživatel

#639 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-28 08:27:44

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

A tys je zažil - gulagy, pracovní tábory? Umíš fakt pobavit. Mně bude šedesát a z výše jmenovaných zločinů si nemohu pamatovat nic, protože jsem v 50. letech byla dítě. Zato znám výslechy StB a postihy za emigraci blízkého člověka - to ty těžko! Ani to mi nedává právo chovat se jako hovado, jak tu předvádíš ty. Nicméně neznám režim či moc, která nepáchá zločiny - ve jménu čeho vlastně? Ve jménu svých ambicí, touze vládnout, zmocnit se, což platí i pro ten porevoluční... To je ten hnus v nás, lidech, a ten nemá s komunizmem nic společného.Ten totiž souvisí s jakoukoliv ideologií, zná ho i církev svatá!


Nepřihlášený uživatel

#1110 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-28 19:40:55

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !! 

 Vaclav Havel bol zneuzity na postavenie zakladov Noveho Svetoveho usporiadania -'New World Order" a nic ine. Je mozne ze to neskor olutoval, ale definitivne postavil zaklady rozkladu celej spolocnosti a to nielen v Cechach. Historia to za malu chvilu potvrdi.

SmrtVšemCoPřejíSmrt

#1406 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-29 12:33:52

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

Kolik lidských obětí má na svědomí např. církev, která vraždila ve jménu víry za odlišné názory stovky let?

Kolik lidí má na svědomí kapitalismus (ano např. 2 sv. válka byla vyústění toho, jak (ne)funguje kapitalismus)?

Historie je celek a vybírat si jen něco nelze.

Je třeba mít na paměti historické souvislosti, kdy něco následuje po něčem, nic není ve vzduchoprázdnu...


Nepřihlášený uživatel

#2133 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-31 13:39:42

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

A Vy si přečtěte, co utrpení bídy, nemocí a mrtvých přineslo otrokářství,feudalismus a kapitalismus až do dnešní doby. Jen za posledních 10 let je to celkem 4 000 000 milióny mrtvých, armáda, která sloužila lidu dnes slouží k zabíjení lidí v jiných zemích, jen proto,že tamní kultura je odlišná od té západní, zemědělství v loji, průmysl. školství a zdravotnictví tamtéž. Vrátit se do r. 1989 a začít znova a trestat a trestat a trestat. Kéž by to šlo. Jste zaslepenec.

slepý mládenec

#2780 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-05 23:33:22

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

 

myslíš si opravdu ,že to byli komunisti?Nejdřív si prostuduj manifest .Máš jen sračky v hlavě.Jednou to pochopíš.Ona myšlenka komunismu je totiž utopie.A co se týče revoluce,celé to bylo připravené dávno .Už od roku 1968 se na tom pracovalo.Pár herců za komparzu studentů zfanatizovalo národ.Pravicové křídlo tkzv. komunistů se na předání moci prostě domluvilo.Zahrálo se pak velkolepé divadlo a národ naletěl.


Nepřihlášený uživatel

#2901 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-08 21:47:02

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

A jak ten Gulag prosim vas souvisi s prejmenovanim letiste? Pojmenujte si laskave ten gulag, veznici, ulici, pracak a treba svuj barak. Ale na letiste nesahejte!

argonix

#2931 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-09 17:57:06

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

přečti si něco o zločinech kapitalismu, otrocká práce dětí, bezdomovectví, chudoba


Nepřihlášený uživatel

#3083 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-10 22:20:53

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !! 

 To by mě zajímalo kolik je Tobě?Podle toho Tvého vybraného slovníku,nepatříš k těm co zažili koncentrační tábory?

 

Jarda ze Zilova

#4084 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-16 16:25:59

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

...a ti demokraticti kapitaliste doopravdy respektuji svobodu?? Vmesovani do statu, jenz maji nerostne bohatsvi a ignorace nekolik desitek trvajici potlacovani lidskych prav? Jugoslavie, Lybie, Afghanistan versus napr.Tibet?? A oni ti, jenz diktuji smer a takt trzniho hospodarstvi nevrazdi lidi? Afrika, Jizni Amerika, pokud jsi tak secteli v historii, musi ti momentalne tva prava hemisfera davat facku za fackou.....jen pro budouci reakce, nejsem komunista, levicak ani pravicak...me zajima nase maticka Zem....jsem rad, ze nejsem jediny, kdo vidi velmi silnou paralelu mezi dobou komunisticke totality a dneskem....ono se toho zase toliko nezmenilo, jen to nechce byt ignorant a podivat se, kdo plati za nasi svobodu a komfort doopravdy....obcane 3.svetu a zemi, jenz meli svoji svrchovanou vladu, mravy, jenz jsme nemuseli chapat, ale fungovali stovky let...nyni tam prezije kazde 3.novorozene a pitna voda je tam stejne cenena, jako u nas Portske.....chcete-li vzdat hold VH, proc neusporadate sbiku a nenechate mu napr.zhotovit sochu? ....aa  to nestaci jen podepsat petici na neu ze..:)


Nepřihlášený uživatel

#4179 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-17 22:48:34

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

podle tvýho myšlení to vypadá, žes asi prošel gulagem a tloukli tě do hlavičky, viď. demente, takový vězení, jako měli Havlovci a jemu podnobní, to bylo něco, dostávat balíčky, posílat dopisy, joooo to bylo něco. tu a tam strčit nějakej peníz, abych měl svoji celu atd., atd.,


Nepřihlášený uživatel

#4398 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-21 01:55:00

Ty ROZOUMKU , tak tady veřejně spočítej , TY všecny mrtvé vinou současného " demokratického " ZLO

#4750 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-26 12:00:28


Nepřihlášený uživatel

#4936 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-02-02 19:56:18

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

My všichni máme názor a vjaký kanceláři jsi seděl Ty že jsi ještě mezi námi protože ty z gulagu už to mají dávno za sebou!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-04-10 04:27:56