Obnovu Tyršových sadů ano, ale šetrně k přírodě a bez plýtvání

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17

2012-04-05 19:13

Strom roste víc jak 100 let to co místo něj postaví možná ani sto let nevydrží, nebylo by lépe, architekty za jejichž práci je velmi dobře platíme, aby stromy mladší 80 let raději zakomponovali do architektonického projektu, stejně ty stromy je přežijí a aspoň budou mít pocit,že pro tento svět něco krásného udělali. Je to jen osobní názor člověka který mnoho let pracoval ve stavebnictví a osobně jsem zachránil mnoho starých stromů, které pak po dostavbě lidé obdivovali jak nádherně ladí spolu s moderní architekturou a architekti nakonec na to byli hrdí. Děkuji, snad si někdo přečte má slova a zamyslí se zahubit vše staré a budou hrdi na krásné vzrostlé stromy které vyrůstaly spolu s námi.Komunisté také jen bourali a stavěli králikárny, myslím si,že my jsme inteligentnější a milujeme krásné věci. Ing.Lubor Skřeček

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#129 Re:

2012-04-06 08:22:27

#17: -

Kéž by takle přemýšlelo víc lidí !! Naprostý souhlas.

Luboš

#162 Re:

2012-04-07 00:56:49

Naše blbá vladá umí jen všechno ničit nebo rosprodávat holt máme v naší vládě hyjeny který si stejně prosadí svoje a na názor obyčejného člověka stejně kašlou. At mně někdo z vás přesvjedčí co tahle vláda kdy udělala dobrého pro hendykepované lidi spíš je obírá o sociální dávky maminky zase okradají na matřských přispjevcích ale oni sami si na svejch stotisícovejch platech neuberou ani korunu, tady je aspon vydět lidská solidarita jak se dostane nějaká prase ke korytu tak hrabe a hrabe a všichni kolem něho jsou mu ukradený. Proto bych chtěl celou naší vládu včetně Prezidenta Klauna odvést na pustej ostrov kde by se museli postarat sami o sebe myslímsi že by tam stejně dlouho nepřežli protože by je tam nikdo neobskakoval. Ted mně napadla jedna vjeta Proletáři všech zemí spojtese a zachrantě svoje majetky dřív než vám je ta banda papalášká zabaví bohužel dějiny se opakují a pokut tohle nezačneme včas řešit tak budeme dělat ve fabrikách za kus žvance chleba a trochu vody.