Hlas pro druhé kolo volby prezidenta ČR

Chceme požádat kandidáty na prezidenta ČR o jasné vyjádření v obdobném znění: 
„Hlas pro mne JE/NENÍ hlas pro Miloše Zemana ve druhém kole prezidentské volby. Pokud se do něj sám nedostanu, Miloše Zemana ne/podpořím.“ 

Mnohý český volič zažil v roce 2013 překvapení od Jana Fischera nebo Vladimíra Franze, kteří ve druhém kole výslovně podpořili Miloše Zemana. Možná by už v prvním kole prezidentské volby vybral někoho jiného, nebo naopak hlasoval právě pro ně! 

Brzy budou stát voliči znovu za plentou ve volební místnosti a volit prezidenta. Věříme, že si zaslouží vědět předem, zda volí změnu, nebo spíše pokračování současné hradní politiky, ať už vyberou kohokoli.

Pokud souhlasíte s tím, že by měli kandidáti na prezidenta poodhalit předem svoje karty a nejpozději na Nový rok 2018 se jasně a jednoznačně vyjádřit ohledně případného druhého kola volby, potom podpořte naši online petici. 

Získáme-li aspoň 333 hlasů, dovolíme si přímo oslovit kandidáty a vyzvat je Vaším jménem, aby ideálně ve společném prohlášení do konce roku 2017, nebo nejpozději ve svém vlastním novoročním pozdravu informovali voliče o svém postoji k současnému prezidentovi v případném druhém kole. 

Více na www.Facebook.com/VolitJeCOOL/
VJClogo2017v2dveTvareS1.png


„Volit je COOL“: Jan Sigmund, Eugenie Čihalová, Pavel Čerňa, Markéta Krňanská, Simeon Popov a další    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici


NEBO

Vaše e-mailová adresa nebude publikována na našem webu. Autor petice ale uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.
Facebook