Mezinárodní Tribunál pro majitele a kapitána lodi Aquarius


  1. Žádáme, aby kompetentní orgány, aby prošetřily jednán a případně podaly podnět k trestnímu stíhání SOS Méditerranée a organizace Lékaři bez hranic (MSF) , jakožto majitelů lodi Aquarius a jeho kapitána (ú) pro podezření z převaděčství, podpory ilegální migrace do EU a aktivniho umožnění nelegálního vstupu islámských teroristů, resp. radikálních islamistů v rámci převozu ilegálních migrantů na lodi Aquarius do přístavů EU.
  2. Žádáme o posouzení a v případě opodstatněnáho podezření z přestupků proti platnému znění Námořního zákona o stíhání vlastníků a kapitána (ú) lodi Aquarius dle § 79 NZ:

    Přestupky právnických a podnikajících fyzických osob  3. Zvláštní podezření máme, že majitelé a provozovatelé lodi Aquarius a jeho kapitán (i) vědomě naplňují skutkovou podstatu ustanovení par. 79 Námořního zákona, odst.3c):" v rozporu s § 25 odst. 1 nezabezpečí, aby při provozování námořní plavby na lodi byly povinné listinné doklady" a současně skutkovou podstatu ustanovení par. 79 Námořního zákona,  odst.2p): "v rozporu s § 24 odst. 5 použije námořní plavidlo nebo umožní jeho použití k neoprávněné přepravě drog, psychotropních látek, zbraní, výbušnin nebo otroků,

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Carl Berg, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook