Nesouhlasíme s nerespektováním voleb - Prohlášení občanů a obyvatel Kladna

Kladno 

 

16.10. 2018

 

Prohlášení občanů a obyvatel Kladna 

 

Důrazně nesouhlasíme s nerespektování výsledku voleb. Vyhrazujeme se proti zákulisnímu politikaření, kterým dochází k obcházení vítěze voleb a tím pošlapávání názorů nás, obyvatel České republiky a města Kladna. 

 

My, níže podepsaní, jsme voliči napříč  politickým spektrem, přesto uznáváme a chceme aby byly uznávány a respektovány výsledky komunálních voleb. Žádáme všechny politiky, strany, hnutí a další uskupení, aby přestali dělat další podrazy a intriky.  Tento postup vede ke stavu, kdy my, občané, ztrácíme důvěru ve veřejný život, nepůjdeme volit, neboť tím dáváme pouze prostor pro otevření zákulisních a netransparentních procesů pošlapávajících demokratické základy naší společnosti.  

 

Dle našeho názoru má Milan Volf a Volba pro Kladno jednoznačný mandát k tomu, aby se nadále ucházeli o vedení města Kladna. To prohlašujeme i s vědomím, že obyvatelé Kladna nemusejí sdílet a nesdílejí stejné politické názory a preference. 

 

Za občany Kladna

 

Boris Jedlička 


Boris Jedlička    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Boris Jedlička, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook