Obnova staroměstské radnice v Praze

Vážení přátelé,
spouštíme tuto petici proto, abychom po 70 letech od zbourání Staroměstské radnice, kdy při pražském povstání vyhořela a následně byla i zbourána, byla opět znovu Staroměstská radnice postavena a to ve stylu a designu z roku 1945 před požárem.
Pokud Vám tato myšlenka není proti srsti, tak podepište tuto petici, protože připravujeme akce pro znovupostavení této radnice a to s podporou webových stránek, které se budují, ale i sociálních sítí a petic. Zatím jsme v rozjezdu, ale myslíme to vážně.
Zároveň s těmito aktivitami bude otevřen i účet, kam můžete finančně na tuto obnovu přispět.
Je ostudou, že ani po skoro 70 letech nebylo pražské zastupitelstvo schopno prosadit obnovení tohoto skvostu Staroměstského náměstí, zatímco například Poláci postavili po roce 1945 skoro celé historické centrum Varšavy znovu.
Všechno jde, když se chce a když jsou podrobné stavební plány radnice a ty jsou. I malý krůček může přispět k velkému výsledku a tím je obnova Staroměstské radnice v Praze. Udělejme tento první krok společně a sdílejte naši stránku. Děkujeme.
Za připravující tým Dušan Lipár.


http://www.facebook.com/ObnovaStaromestskeRadnice

 

My, níže podepsaní podporujeme obnovu a výstavbu Staroměstské radnice v Praze 1 na Staroměstském náměstí a to
v novogotické podobě v jaké zde stála před svým zničením 8.5. 1945.


Dušan Lipár    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici


NEBO

Vaše e-mailová adresa nebude publikována na našem webu. Autor petice ale uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.
Facebook