Odstoupení premiéra České republiky

My níže podepsaní, 

jsme se touto peticí rozhodli vzít osud této země zpět do naších rukou. Politické dění posledních dní, zejména pak chaotické chování premiéra ČR Bohuslava Sobotky, poškuzuje jméno naší republiky v zahraničí a způsobylo tzv. "Politickou krizi". Premiér Bohuslav Sobotka, přesto že k tomu byl vyzíván ministrem financí a vícepremiérem Andrejem Babišem, nedoložil dokumenty vysvětlující prodej OKD p. Bakalovi, ani ostatní jeho podivné akce z dob, kdy byl Bohuslav Sobotka ministrem financí, tak premiérem.

Jeho snaha o poškození ostatních koaličních parterů, je zřejmá. Hlavní důvod jsou především prudce klesající preference České strany sociálně demokratické, za které je Bohuslav Sobotka, jakožto předseda této strany, plně zodpovědný. Dále z jeho jednání, kdy nejprve oznámí veřejnosti demisi celé vlády, aby ji poté opět stáhl a když vyzval p. Babiše, aby vybral nástupce a zároveň poté odmítl p. Schillerovou, je jasně vidět, že Bohuslav Sobotka nadále nezvládá vykonávat funkci premiéra České republiky, jeho chování je matoucí, nepředvídatelné a ničí dobré jméno České republiky. 

Proto žádáme okamžité odstoupení Bohuslava Sobotky z funkce premiéra s okamžitou platností a vyvolání předčasných voleb. Nemůžeme již nadále nečinně příhlížet tomu, jak nekompetetní osoba kvůli politickému boji ničí jméno této země. 


Tomáš Novák    Kontaktujte autora petice


NEBO

Vaše e-mailová adresa nebude publikována na našem webu. Autor petice ale uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Zkontrolujte doručenou poštu (i složku s nevyžádanou poštou)
Facebook