Petice - Osvětlení stezky mezi ulicemi Sněženková a Mládežnická – výzva pro TCP a. s.

My, níže podepsaní občané, žádáme společnost TRADE CENTRE PRAHA a. s. o osvětlení chodníku mezi ulicemi Sněženková a Mládežnická v Praze 10, Záběhlicích.

Jedná se o oficiální stezku, přiléhající pozemky jsou v majetku hl. m. Prahy. Využívají ji obyvatelé ulic Sněženková, Hvozdíková, Zvonková, Jabloňová, Střemchová, Hrušňová i dalších při cestě na autobusové spoje na Práčské ulici. Tato stezka je přitom neosvětlená a především v její spodní části, kde jsou schody, je v zimním období za tmy nebezpečná (je zde často napadané vlhé listí případně namrzlý sníh).

V bezprostřední blízkosti se nachází Domov pro seniory Zahradní Město, mělo by proto jít o osvětlení, které nebude rušit obyvatele sousedních domů ani klienty DPS.


Veronika Šmausová, U Zahradního Města 3192/2s, Praha 10, 106 00, veronika.smausova@zeleni.cz    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Veronika Šmausová, U Zahradního Města 3192/2s, Praha 10, 106 00, veronika.smausova@zeleni.cz, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook