Petice pro Josefa Rychtáře proti médiím

Média, buďte spravedlivá, ukončete "hon na čarodejnici" ! Dost bylo účelové, štvavé mediální kampaně proti Josefu Rychtářovi, kterou média zmanipulovala celý národ.  Občané, neznáme Josefa Rychtáře osobně, nikdo z nás u Ivety Bartošové a JR nežil. Neodsuzujte člověka, kterého neznáte. Nebo jednou skončíte pod "koly" médií sami.  Každý muž utekl od, byť milé, Ivetky. Jen Rychtář zůastal a bojoval, ať je cholerik, neurotik či hysterik. A kdo z nás je normální ? Štaidl je zřejmě slušný člověk, ale tentokrát využil média evidentně plánovaně, aby dosáhl svého. Tzv. svět celebrit se samozřejmě "bojí" jít proti Štaidlovi, svému kolegovi, proto všichni umělci slepě papouškují jeho názory. Artur miluje nejen tátu, ale i maminku, mimo jejího alkoholismu a s tím evidentně spojeného střídání partnerů, a to včetně údajně Milana Collera, vyučeného prodavače a starosty za ODS z Uhříněvsi (ála Nagyová a Rittig, prodavači z ODS ?) . U Ivety měla zavčas zasáhnout uhříněvská sociálka, ta nejspíš pochybila. Nevedl starosta p. Žaludovou, vedoucí sociálky, k tomuto krytí Ivetiny alkoholické výchovy ?

Fun klub občanů, proti nimž média vedou nenávistnou, fanatickou štvanici, jako vedla např. proti Miloši Zemanovi před prezidentskou volbou


Parta SŠ+VŠ    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Parta SŠ+VŠ , aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook