petice pro rozšíření specialních tříd zš pro děti s ADHD a poruchami

Dobrý den, bohužel stávající situace mne přiměla k tomuto kroku, mám 7letého chlapce s ADHD s hyperaktivitou, poruchou soustředění, s poruchou chování, agresivitou, nočními děsy a bohužel je nezačlenitelný, navštěvujeme klasickou Zš v Liberci a i když má asistentku pedagoga doporučenou PPP, medikaci předepsanou psychiatrii, není situace zvladatelná. Problém je, že v Liberci, možná i jiných městech, NENÍ, NEJSOU speciální třídy pro tyto děti. Věřím, že více rodičů má stejný, nebo podobný problém a dětí s poruchami a ADHD přibývá. Ráda bych touto cestou upozornila odbor školství, ministerstvo školství na dosti velký problém. Chápu, že je jednodušší dítě s poruchami, kterému není porozuměno, zavřít do různých léčeben a psychiatrických oddělění, medikovat. Nesouhlasím. Prosím co nejširší veřejnost o podporu. Děkuji.


Komárovská Pavlína    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Komárovská Pavlína, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook