Petice proti dvojímu metru při posuzování Babiše a předsedy Evropské komise

Díky únikům informací LuxLeaks vyšlo najevo, že v letech 2002–2010 v době kdy byl Juncker lucemburským premiérem pomáhalo Lucembursko nadnárodním monopolům platit nižší daně. Tajné dohody mezi Lucemburskem a nadnárodními firmami se týkaly okolo 340 společností. Juncker přitom měl cíleně bránit daňové reformě EU. Jenom Německo přišlo na daním kvůli politice Lucemburska o 197,99 miliónu dolarů. Podle německého vyšetřovatele Norberta Naulina „Tato podpora při daňových únicích, kterou jsme viděli při svém vyšetřování u bank, je systematickou a organizovanou formou hospodářské kriminality." zdroj: wikipedie


Jak je možné, že tolik našich politiků chce, aby Babiš nebyl premiérem kvůli čapímu hnízdu, ale snad NIKDO z nich nežádá hlavu předsedy evropské komise, který okradl nás všechny a to o mnohonásobně větší peníze? Není to podivné?

My níže podepsaní žádáme naše politiky, aby přestali s tím pokrytectvím a začali měřit všem stejným metrem!

Podepsat tuto petici


NEBO

Vaše e-mailová adresa nebude publikována na našem webu. Autor petice ale uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.
Facebook