Petice proti dvojímu metru při posuzování Babiše a předsedy Evropské komise

Díky únikům informací LuxLeaks vyšlo najevo, že v letech 2002–2010 v době kdy byl Juncker lucemburským premiérem pomáhalo Lucembursko nadnárodním monopolům platit nižší daně. Tajné dohody mezi Lucemburskem a nadnárodními firmami se týkaly okolo 340 společností. Juncker přitom měl cíleně bránit daňové reformě EU. Jenom Německo přišlo na daním kvůli politice Lucemburska o 197,99 miliónu dolarů. Podle německého vyšetřovatele Norberta Naulina „Tato podpora při daňových únicích, kterou jsme viděli při svém vyšetřování u bank, je systematickou a organizovanou formou hospodářské kriminality." zdroj: wikipedie


Jak je možné, že tolik našich politiků chce, aby Babiš nebyl premiérem kvůli čapímu hnízdu, ale snad NIKDO z nich nežádá hlavu předsedy evropské komise, který okradl nás všechny a to o mnohonásobně větší peníze? Není to podivné?

My níže podepsaní žádáme naše politiky, aby přestali s tím pokrytectvím a začali měřit všem stejným metrem!

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Petr Novák, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook