Petice proti před stáčení vína do plastových láhví

306278_2_02.jpg 

 

Nechci před stáčené víno :)

Abychom mohli i nadále prodávat vína z nerezových KEG sudů a nemuseli zdražovat, musíme dle novely od 1.1.2018 fungovat v režimu VINOTÉKA - STÁČÍRNA a "balit" vína pouze do nových PET lahví předem a ne až na přání zákazníka a označit je štítkem stáčírny se všemi povinnými údaji. Dále jsme museli nechat zpracovat HACCP a dodržovat tyto hygienické normy při plnění baleného vína.

Vína stáčíme každý den před otevřením vinotéky a chladíme v lednici, aby se předtočení nijak nepodepsalo na kondici vína. Neprodané víno nebo vína odmítnutá vracíme a odepisujeme jako ztráty. Tyto ztráty však nejsou jen naše ale i pro výrobce vína, kteří jsou pak nuceni zdražovat aby tyto ztráty pokryly.

Celá novela nám velmi stěžuje prodejní strategii a Vaše nákupní zvyklosti.

Cílem je zřejmě omezit či dokonce zrušit sudové víno v ČR ???

 


Ondřej Moudr    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Ondřej Moudr, vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook