Petice za spravedlivé odškodnění obětí H-Systému ze strany státu ČR

My občané ČR apelujeme na náš stát, aby byla napravena donebevolající křivda spáchaná na bývalých klientech H-Systému a požadujeme, aby všichni tito klienti byli spravedlivě ze strany státu ČR odškodněni. Neboť to byl právě stát, kdo umožnil nepoctivým podnikatelům v devadesátých letech takto řádit a okrádat nevinné občany, kteří se "provinili" jen tím, že chtěli vlastnit střechu nad hlavou.

A je to tedy právě stát, kdo by měl v plné výši tyto občany odškodnit a to nikoli nějakou trapnou almužnou ve výši 50 tisíc korun, ale částkou rovnající se současné odhadní ceně nemovitostí. Respektive takovou částkou, aby mohly být požadavky konkurzního správce uspokojeny.

Pochopitelně s tím, že by měli všichni poškození občané, kteří utrpěli nejen finanční, ale i nemalou psychickou újmu,  automaticky předkupní právo k nemovitostem, ve kterých žijí a které nejenže už dvakrát zaplatili, ale kde nechali 20 let svých životů a nervů, kdy žili celých těch 20 let ve strachu o střechu nad hlavou!!

Je to ostuda tehdejší i nynější české vlády, že je zde vůbec něco takového možné. Je to ostuda vlády, která neumí zařídit, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost. Když už selhalo právo a justice.


Světlana Glaserová Společná obrana,z.s.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Světlana Glaserová Společná obrana,z.s., aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook