Přímá volba a odvolatelnost politiků - odvolání poslance za SPD - Jiřího Kohoutka

SPD má již druhou možnot (první je zde) ukázat, že svůj program myslí vážně, a že bod programu "Přímá volba a odvolatelnost politiků" a snaha prosazovat přijetí zákona proti lichvě platí i pro poslance SPD.

Kromě toho, že je Jiří Kohoutek předsedou krajské organizace SPD vlastní z 50% společnosti První Time Financial CZ s.r.o. a Time Financial CZ s.r.o.. Tedy společnosti, které nabízejí rychlé půjčky. Ty jak známo jsou velmi často tou nejhorší možnou variatnou půjčky, protože jejich poplatky a úroky se již dají nazývat lichvou. Pan Jiří Kohoutek tak sám vydělává na něčem, proti čemu bojuje SPD ve svém programu. 

 

Návrh na přímou odvolatelnost politiků je založen na principu, že by politika mohl odvolat jen takový počet lidí, který je vyšší než počet lidí, kteří ho zvolili.

Pan Jiří Kohoutek získal jako lídr SPD v Pardubickém kraji pouhých 745 preferenčních hlasů. Pojďme sehnat přes 1000 podpisů pod tuto petice ať může SPD tohoto poslance odvolat a ukázat tak, že si za svým programem stojí. A to jak o přímou volbu a odvolatelnost politiků tak o snahu prosazovat přijetí zákona proti lichvě.

Prosím šiřte tuto petici dál. Pošlete odaz známým emailem nebo si ji vložte na FB a rozešlete přátelům.

Zde jsou o tom zprávy z médií:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/1912697-lidr-kandidatky-svoboda-a-prima-demokracie-tomio-okamura-spd-jiri-kohoutek

https://domaci.ihned.cz/c1-65920590-spd-bojuje-proti-lichve-presto-ma-v-pardubickem-kraji-lidra-ktery-lidem-poskytoval-rychle-pujcky-do-5-tisic

Podepsat tuto petici


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook