Pokud Romové v zahraničí pracují měli by splatit i exekuce v ČR. Česká země bez dluhů.

Náš pan prezident Zeman, nedělá nic zbytečně a kdo ho zná, mohl by si všimnout, že když chce něco zjistit nebo odhalit, použije historický fakt nebo rčení. Milujeme jeho moudré bonmoty.

Pan prezident, chtěl vědět, kolik Romů pracuje a jak pracují doma i v zahraničí a proč si tedy také nesplácí své dluhy, vůči České republice. Měl totiž informace od starostů a hejtmanů, že situace u nich je lokálně hodně špatná a z 90% ve vyloučených lokalitách, nepracují hlavně Romové. To spustilo rasistickou negativní kampaň ze strany romských aktivistů z Británie, kteří mají nakročeno do Eurovoleb, romských neziskových lobby  a pracujících Romů. Internet zahltili nadávkami a rasistickými urážkami a také fotografiemi Romů v práci. Podle množstv fotografii, které zveřejnila ROMEA, romská nezisková organizace, Romů  pracuje v zahraničí statisíce.  

Myslíme si, že tedy není důvod, aby se Česká republika musela potýkat s dluhy a exekucemi z romské komunity, která si žije velmi dobře v evropských zemích.
Řeší se teď  exekuce a zákon o příživě. Napadá nás tedy, že si prezident jen ověřil, proč exekuce neubývají, když práce je a pracující také. Neustále totiž poslední dobou zdůrazňoval, že ti co můžou pracovat, musí si své dluhy platit. Vyhráli těmi fotkami Romové skutečně nad panem prezidentem nebo naopak prohráli?

Tato petice je za zastavení falešného rasizmu o který se snaží západní země skrze podplacené zahraniční romské aktivisty. Podepište všichni, kteří si myslíte, že pan prezident měl pravdu a vše, co řekl, se týká jen ČR a nevztahuje se to na zahraničí.

Svým podpisem vyjadřujete souhlas, aby se z monitorovala pracovní činnost Čechů a Romů po celém světě a naše země mohly v rámci EU požadovat splacení exekucí pro naší zemi od našich občanů, žijících v zahraničí.

Pokud souhlasíte, že dluhy se musí platit a  pracovat se musí, podepište a sdílejte tuto petici dál. Prezident Zeman nelhal a není rasista. 

 


Česko končí s chudobou    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Česko končí s chudobou, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook