Propusťte Tommyho Robinsona !!

   My, níže podepsaní občané žádáme prostřednictvím této petice propuštění z vězení, řádné vyšetření všech okolností zatčení a odsouzení Tommyho Robinsona a zastavení jeho stíhání.

   Tommy Robinson byl zatčen policií v sobotu 26. 5. v britském Leedsu, kde natáčel a na internetu vysílal záběry z ulice před budovou soudu, kde byl souzen kriminální gang britských muslimů, obviněných z brutálního sexuálního zneužívání nezletilých dívek. Navíc byl Tommy Robinson v podmínce pro pohrdání soudem, když informoval o probíhajícím soudu s jinými sexuálními násilníky z řad muslimů v Canterbury.

   Po zatčení byl Tommy Robinson během jedné hodiny ve zkráceném řízení bez přítomnosti svého právníka odsouzen k trestu 13 měsíců nepodmíněně. Soudce navíc vyhlásil předběžný zákaz o jeho případu informovat, protože by to prý mohlo ovlivnit probíhající líčení se sexuálními násilníky. 

   Postup britské policie a justice je v tomto případě zcela totožný s praktikami komunistické Státní bezpečnosti, kterou uplatňovala proti disidentům v Československu před rokem 1989.

   Jsme pobouřeni a zděšeni, že se tato totalitní praxe objevuje ve Velké Británii, tedy v zemi, kterou jsme ctili jako vzor demokracie a svobody.

   


Igor Tesařík, signatář Charty 77 a Hnutí za občanskou svobodu (HOS)    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Igor Tesařík, signatář Charty 77 a Hnutí za občanskou svobodu (HOS), aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook