Změny ve fotbalové Spartě

My, níže podepsaní fanoušci, požadujeme zásadní změny v AC Sparta Praha. Důvodem jsou neuspokojivé výsledky posledních sezon, absence pohárové Evropy a také narůstající propast mezi námi a našimi rivaly. 

Požadujeme:

-výměnu sportovního vedení včetně trenéra

-zúžení sportovního vedení na menší počet osob

-angažování sportovního manažera (povýšit Tomáše Rosického? Zdeněk Grygera? Ivan Hašek?), který bude 100% zodpovědný za řízení sportovního úseku a bude mít 100% pravomoce - určí směr, kterým se klub bude ubírat, přivede si svého trenéra a hráče, kteří budou do jeho systému zapadat 

-vytvoření zdravého jádra týmu, kde budou převažovat čeští hráči, doplnění o cizince, kteří svou kvalitou budou patřit minimálně ke špičce české ligy

Tato sezona je již ztracená, využijme její zbývající část k budování jádra týmu, vedení týmu a k tvorbě systému, kterým se Sparta bude prezentovat.

Navraťme Spartu tam, kam patří. Ať zase jednou nejsme terčem posměchu.

Podepsat tuto petici

Pokud chcete podepsat tuto petici, kterou vytvořil(a) Kryštof B., vyplňte formulář níže. Autor petice uvidí všechny informace, které zadáte do tohoto formuláře.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook