Zrušení uvádění pohlaví

Dobrý den Všem,
Obracíme se na vás s problémem který Nás poslední dobou trápí . Jsou mezi námi lidé s diagnózou F64.0 (transsexualismus), prochází přeměnou pohlaví MtF a FtM. Pro splnění podmínek RLT (real life test) na nás lidé na různých institucích po předložení dokladů, kdy jsme namalované a v dámskem oblečení, nebo naopak s vousy a mužském oblečení, někdy pohlížejí jako na blázna. Předložíme doklady a tam je obrovské M nebo F. Do chvíle než předložíme doklady, lidé nemají pochybnost, že jednají s člověkem dle vzhledu. Poté nastává trapná chvíle a my musíme vysvětlovat situaci. Někdy to někdo pochopí, někdo ne. Žádáme Vás tímto o podpis, že souhlasíte s tím, aby na dokladech jako je Občanský průkaz nebo případných žádostech jako je například Výpis Rejstříku Trestů, byla vyškrtnuta kolonka ,,pohlaví"
Podle nás stačí rodné číslo, které v ČR pohlaví rozlišuje ve třetí číslici a vlastně tak duplikuje kolonku pohlaví. Podle rodného čísla se v případě potřeby dá pohlaví jednoznačně identifikovat, nicméně není to tak zjevné a do očí bijící jako jedno obrovské písmeno.

www.ja-jsem-ja.cz

Dominique Voráčků    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Dominique Voráčků, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook