Petice proti nulové toleranci alkoholu u cyklistů.

TAK TO JE

#1 ANI KAPKU JAKO V AUTĚ

2014-08-06 21:02

99 PROCENT CYKLISTŮ CHLASTÁ A ŘÍKÁ SI,NA KOLE MŮŽU.DÁL NENÍ CO DODAT.NĚCO JAKO SPORTBAR VE KTERÁM KOUŘÍ A CHLASTÁ.JO A NEJHORŠÍ JE ZAZOBANEJ CYKLISTA,NEJČASTĚJI PRAHA.PRAŽÁCI NEJHORŠÍ VERBEŠ V TOMTO STÁTĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martin

#2

2014-08-08 14:30

Ty jsi teda pěkný pedant, to ti řeknu. Jedno pivo před jízdou na kole nemůže přece vadit. Komunistům nevadilo když si dal cyklista jedno pivo, to jenom v dnešní blbé době to komusi vadí.

Martin

#3

2014-08-09 07:58

Velice děkuji za to že někdo podepsal tuto petici. Jsem rád že nejsem sám kdo ji podepsal. Kdyby ji nikdo kromě mě nepodepsal tak by časem zmizela. To jsem rád že je víc lidi kterým vadí že není na kole povolen žádný alkohol.

dghz
Nepřihlášený uživatel

#4 Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ

2014-08-14 15:33

#1: TAK TO JE - ANI KAPKU JAKO V AUTĚ 

 Tak,tak.Ono je spíš podivné,proč není nulová tolerance i u chodců,když se opilý chodec motá po prostředku silnice,tak je to taky určitě velké ohrožení silničního provozu

Martin

#5 Re: Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ

2014-08-15 05:59

#4: dghz - Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ 

 Ty jsi hrozný pedant. Jak může do prdele vadit jedno pivo. V Německu je tolerance 1,6 promile a u nás když cyklista vypije jedno pivo tak může zaplatit pokutu až 20 000 korun. Co k tomu dodat. Je to hrůza. Když si člověk dá jedno pivo a policajti ho chtějí zastavit tak je nejlepší jim ujet. Ujet, ujet, ujet.

Martin

#6 Re: Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ

2014-08-19 07:56

#4: dghz - Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ 

 A proč by měla být nulová tolerance i u chodců? Tobě snad hrabe. Stačí že je nulová tolerance u motoristů a bohužel i u cyklistů. A ještě by měla být nulová tolerance u chodců? To snad nemyslíš vážně.

Hlemýždí sklo

#7 Re: ANI KAPKU JAKO V AUTĚ

2014-08-27 16:15

#1: TAK TO JE - ANI KAPKU JAKO V AUTĚ 

Tobě by prospělo kdybys nechlastal vůbec

 

Martin

#8

2014-08-27 19:08

Děkuji za další podepsáni petice. Jsem rád že se najde člověk kterému vadí že u nás není tolerována ani kapka alkoholu pro cyklisty zatímco v Německu je tolerance 1,6 promile. U nás je to na hovno. Za jedno pivo může být pokuta až 20 000 korun. A v Německu je tolerance až příliš velká. To taky není dobré. Rozumné by bylo kdyby byla tolerance pro cyklisty 0,3 nebo 0,5 promile a všichni cyklisté by to dodržovali.


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-09-06 00:19

Na tomhle je zvlášť krásně vidět skutečná tvář tohohle státu.