MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#17351 Pryč s rudými vrahy !!!§

2014-11-24 20:28

SSSR - násilné kolektivizace,hladomory,stalinské čistky,etnické genocidy nejrůznějších národů v rámci velkého sojuzu = přes 30 miliónů obětí

Zdeptané země východního bloku RVHP a Varšavské smlouvy- teror,čistky,invaze vojsk,desetitisíce mrtvých.NDR 1952,Polsko 1952 a 1956,Maďarsko 1956,ČSSR 1968,tyranie Ceausescova v Rumunsku a Hodžova v Albánii,1935-39 genocidní teror stalinistů v Mongolsku

ČLR-katastrofální experimenty a kampaně Velký Skok a Kuturní revoluce = přes 80 miliónů mrtvých,okupační teror v Tibetu,Ujgursku a Vnitřním Mongolsku.

Rudí Khmerové - 1975-79 za čtyři roky hrůzovlády přes 3 miliony mrtvých.

Sovětská invaze do Afghánistánu-začátek zkázy této hrdé země

Teroristiská maoistická hnutí v Indii,Nepálu,jihovýchodní Asii,v Peru-tisíce mrtvých.


Nepřihlášený uživatel

#17352 Zblblý pseudoslovač

2014-11-24 20:30

Zblblý pseudoslovač tady kejhá jak krtkopanda-nový druh vypěstovaný v soudružské spolupráci rudých říší východu a doma spí s gumovým Leninem a slaměným Mao-ce-tungem.A Veleba mu dodává ukvičené rudé běhny přímo z Klárova.

Albert Einstein

#17353 „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist“.

2014-11-24 20:31

Miloš Zeman je hulvát, opilec a neomalenec. Je to buran a jak už to tak bývá, buran zleva. Burani zleva se vyznačují zarputilostí, urputností a neústupností. Miloš neodstoupí ani náhodou a to je dobře. Uznejte sami, že jsme si na něj a na jeho lotroviny už tak trochu zvykli. On je něco jako dobrý voják Švejk, taková ta humorná postavička, co patří ke koloritu české společnosti. Vždyť mi všichni, nebo alespoň většina z nás, jsme tak trochu šašci. Nejdříve si jej zvolíme, znajíce dobře jeho opilství, hulvátství i neomalenost a hned bychom jej zase odvolávali? Ha ha ha, vždyť už jenom to je strašně srandovní na našem národě. Ve světě už si zase stejně všichni zvykli na nás a dávno se všude ví, že jsme takoví Járové Cimrmanové a že hezky švejkujeme. Tak to tak proboha nechme, vždyť za chvíli je Silvestr a vy by jste teď chtěli propustit nejlepšího šaška? Ó jak od vás ubohé :)

 

lidičky maličký


Nepřihlášený uživatel

#17354 Koho to zajímá

2014-11-24 20:32

Jděte s tim do pí.. , radši na sobě pracujte a přestante řešit hovadiny. Je lepší než Klaus a ti zloději z ODS :-) 

Martin Z.

#17355 Re: Re: Re: Re: Opět se ptám, koho na hrad po Zemanovi?

2014-11-24 20:35

#17340: - Re: Re: Re: Opět se ptám, koho na hrad po Zemanovi? 

 V minulých volbách pan Zeman, v nových volbách asi raději někoho, jako na Slovensku, bez politických tahačů za nitky. Ale tím neříkám, že souhlasím s touto peticí. Myslím, že by tam měl zůstat, aspoň zatím. Každý prezident měl nějaké směřování, vystupování, chování atd.

Jituš

#17356 VĚC: POPLAŠNÁ ZPRÁVA NEBO PRAVDA?

2014-11-24 20:39

JE PROSÍM VÁS PRAVDA, ŽE MILOŠ VE SNAZE PŘEKONAT SVÉHO PŘEDCHŮDCE KLAUSE UKRADL KAZACHŮM TŘI PERA A KONĚ????????!!!!!!!

Jituš

#17357 Re: Re: Re: Re: Re: Opět se ptám, koho na hrad po Zemanovi?

2014-11-24 20:42

#17355: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Opět se ptám, koho na hrad po Zemanovi? 

 nech si kecy pionýre řešíš to už nějak moc dlouho a přitom odpověď na tvoje dotazy je jednoduchá: jsi větší idiot než zeman. Nejsi to ty ten zeman?

Martin Z.

#17358 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opět se ptám, koho na hrad po Zemanovi?

2014-11-24 20:47

vrbiss

#17359 Ostuda skoro až u polárního kruhu

2014-11-24 20:51

Již 3 dny jsem ve městě Yellowknife, které je v severozápadním teritoriu Kanady. K severnímu polárnímu kruhu je to vzdušnou čarou jen "kousek". Když se mně zeptali, odkud jsem, tak hned věděli i v tomle velmi vzdáleném kousku světa, kde je ČR, znají Havla, Jágra, Cimrmana ..... Chvilku jsem byl hrdý na to, že jsem čech, i když tam již dlouho nežiji. Potom mi řekli cituji "Jak jste mohli dopustit aby byl prezidentem ožrala a hulvát, to nechápeme" V tu chvíli jsem se strašně styděl a nevěděl jsem co jim říct. Nakonec ze mně jen vypadlo "No já ho nevolil". Náš pan "prezident" i jeho rodina by si měli uvědomit, že nedělají ostudu jen sobě, ale celému národu.


Nepřihlášený uživatel

#17360 Re:

2014-11-24 20:52

#17347: -  

 A Miloš Zeman přesahuje obě dvě zmíněné osobnosti tou nepatrnou maličkostí, že byl zvolený přímou volbou!!!!!!!!!!

Ne žádnými zákulisními praktikami jako pan Venca Peročmajz (výraz co tu použil jiný diskutující a ten se mi líbí )))))))    ) Ani ne dobovou náladou, při čemž byl na vedlejší kolej odstaven a na vedlejší kolej některými intelektuály naprosto shozen pan Alexandr Dubček, "domanipulován" pan Václav Havel. Ten při svých počátečních projevech ledacos deklaroval, a pak ho jakési vnější okolnosti donutily, že se přihlásil k NATO a humanitárnímu bombardování. Já osobně si pana Václava Havla vážím jako disidenta, jako filosofa i dramaturga, ale to co předvedl jako prezident si žádný velký obdiv NEZASLOUŽÍ.

A nebude dlouho trvat a bude právě ta možnost přímé volby presidenta označena jako velká chyba, že k ní měli naši občané možnost, a po odvolání presidenta Miloše Zemana, kdyby se to podařilo, vznikne velká poptávka po tom, jak tuto přímou volbu zrušit, a na místo prezidenta mít možnost dosadit další manipulovatelnou figurku. 

Nicméně chci vyjádřit přesto čest zemřelému presidentu Václavu Havlovi za činnost kterou prováděl v období, než se stal presidentem.


Nepřihlášený uživatel

#17361

2014-11-24 20:55

To je bez komentáře,takový prezident to je ostuda pro nás všechny.
Jituš

#17362

2014-11-24 20:55

Venca Peročmajz a Milouš Kunda jsou agenti


Nepřihlášený uživatel

#17363 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU ODSTUP !!!

2014-11-24 21:02

Hradní Miloš  - 1.12.2014 se koná akce červené tričko svetr nebo bunda na protest proti setrvání Miloša ve funci

https://www.facebook.com/events/ 784357984954012/?ref_notif_type=plan_user_joined&source=1

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17364 Re:

2014-11-24 21:05

#17362: Jituš -  

 Sama si tak trochu KUNDA Jituš, není liž pravda.....

Ave Putin

#17365 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-24 21:06

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

 Plně souhlasím, také podporuji prezidenta této země ...


Nepřihlášený uživatel

#17366 Re: Re:

2014-11-24 21:08

#17364: - Re:  

 Všichni jsme tak trochu kundy že máme miloše kundu za prezidenta,není vyliž si pravda.....


Nepřihlášený uživatel

#17367

2014-11-24 21:10

Milosi,velika gratulace! Kolik toho piva u tech kazachu  budes prodavat? Vis ze muslimove nesmi alkohol ze?

BLB NA VYLETE.....

#17368 Zavrete ho prosim do pokoje bez kliky.

2014-11-24 21:11

Jak tomu rozumim ja,tak mame nejlepsi pivo a prezidenta nejvetsiho spinu.


Nepřihlášený uživatel

#17369 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-24 21:13

Hradní Miloš  Americké pivo je špinavá voda, vysvětlil známý opilec Zeman Kazachům. Sklidil potlesk

zeman-podporil-ceske-pivovary-v-kazachstanu-f3j-/ eko-zahranicni.aspx?c=A141124_175825_eko-zahranicni_neh

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ

Ave Jituš

#17370 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-24 21:14

#17365: Ave Putin - Re: Podporuji pana prezidenta 

 TAKÉ POPDPORUJI MILOŠA MILOŠU HOĎ SI TO


Nepřihlášený uživatel

#17371 Re: Re: Re:

2014-11-24 21:15

#17366: - Re: Re:  

 Jenře mně nešlo až tak tak o kundy, jako o tu ohroženou přímou volbu, s prominutím madam za to předešlé nevhodné označení vaší osoby.

 

Milan Skoupý,Ostrava

#17372 PROSÍM LIDI - PROSÍM OBČANY NAŠÍ ZEMĚ !!!

2014-11-24 21:16

VYTRVEJTE V TLAKU NA ODSTOUPENÍ NEZPŮSOBILÉHO PREZIDENTA !!!

PROSÍM NIC NEHÁZEJTE, NIC NEROZBÍJEJTE, NA NIKOHO NEÚTOČTE !!!

VE SVÉM OKOLÍ SE POKUSTE PŘEMLUVIT OSTATNÍ, ABY TO NEDĚLALI !!!

SKANDUJTE COKOLI - SVOBODA PROJEVU !!!

PIŠTE COKOLI - SVOBODA TISKU !!! 

NENÁSÍLÍ, VYTRVALOST A VYSOKÁ ÚČAST JE NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ !!!

 

JSEM Z MORAVY Z OLOMOUCE A MILUJI CELOU NAŠI ZEMI

NEDĚLEJTE SI PROBLÉM MEZI ČECHY A MORAVOU

NATOŽ MEZI KRÁSNOU PRAHOU A ZBYTKEM NAŠÍ ZEMĚ

 

MNOŽÍ SE POKUSY ZNEPŘÁTELIT NÁS ZE SLOVÁKY

RUSKÁ ROZVĚDKA DEMORALIZUJE A ROZBÍJÍ COKOLI

 

NEDEJME SE, JSME ČESKÝ MORAVSKÝ A SLEZSKÝ NÁROD POD JEDNOU VLAJKOU

A SLOVÁCI JSOU NAŠI BRATŘI !!!

 

 

V JEDNOTĚ JE SÍLA !!! 

jm

#17373 Re: Zblblý pseudoslovač

2014-11-24 21:24

#17352: - Zblblý pseudoslovač 

 Jsem ráda,že všichni víme ,kdo jste zač....netolerantní,vulgární a primitivní odpůrce prezidenta Zemana...a takoví jako Vy, budou poučovat,jak se má chovat prezident....fuj


Nepřihlášený uživatel

#17374

2014-11-24 21:24

Ten uz prekonal i Milouse Jakese a slape na paty Jelcinovi. Se vedelo ze budou virozy,ostuda,preslapy,ale az takove..?????)))))

   

 

Jituš
Nepřihlášený uživatel

#17375 Re: Re: Re: Re:

2014-11-24 21:24

#17371: - Re: Re: Re:  

 kunda sem kunda tam, mě na nějaké té kundě nesejde. přímá volba by měla zůstat zachována současně se zákonem o možnosti odvolávání politiků referendem na stejné úrovni, na jaké byli do své funkce zvoleni. Jestli bude někdo zvolen demokratickou většinou, musí mít jeho zaměstnavatelé voliči právo, stejným způsobem jej propustit pokud se neosvědčí. To je můj názor bez nároku na odměnu:)