MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Roman Skácel
Hodonín

#17576 Re: Re: Re: Komunistickcý nácek kombinuje komunistickou ideologii se získáváním zdrojů po nacisticku

2014-11-25 09:42

#17566: - Re: Re: Komunistickcý nácek kombinuje komunistickou ideologii se získáváním zdrojů po nacisticku ... 

S čím konkrétně nesouhlasíte?

Psal jsem tam "ad intelekt", to nebylo asi pro Vás...


Nepřihlášený uživatel

#17577

2014-11-25 09:43

Už toho bylo více než dost!

Nepřihlášený uživatel

#17578 Re: Re: Kampaň, která nemá v českých soudobých dějinách obdoby

2014-11-25 09:52

#17575: - Re: Kampaň, která nemá v českých soudobých dějinách obdoby 

 Fanatismus a zápal je stejný, dokonce i vaše demagogická snaha se z toho vyvléknout.

Vy všichni se snažíte v demokratickém zřízení, vydupat si svou pravdu a svůj zájem na ulici a k tomu používáte bolševické metody ovládnutí stáda.


Nepřihlášený uživatel

#17579 Re: Re: Re: Kampaň, která nemá v českých soudobých dějinách obdoby

2014-11-25 09:54


Nepřihlášený uživatel

#17580 Re: Re: Re: Kampaň, která nemá v českých soudobých dějinách obdoby

2014-11-25 10:16

#17578: - Re: Re: Kampaň, která nemá v českých soudobých dějinách obdoby 

 Kdo je podle Vás to stádo? Ti, co s Vámi nesouhlasí? Tak přece jenom bolševik.


Nepřihlášený uživatel

#17581

2014-11-25 10:26

Zemane,vypadni z toho hradu!Jsi nepřítel České republiky a komunistická onuce!
Roman Skácel
Hodonín

#17582 Re: Re: Re: RUSKÝ ŠVÁB ZASE DĚLÁ OSTUDU

2014-11-25 10:32

#17173: - Re: Re: RUSKÝ ŠVÁB ZASE DĚLÁ OSTUDU 

Nejde o zlobu ani o Vaši lásku k Zemanovi, jde jen o Pravdu a Lež, ve všech jejích podobách (polopravdu, skoropravdu skoro lež). Už dávno.

Tak Vy osobně chcet žít v míru? To mám pro Vás špatnou zprávu, Váš i můj prezident poněkud destabilizuje svojí podporou Rusku, jinak vcelku jednotný postup proti této zemi, za její válku proti Ukrajině, s cílem je rozvrácení cestvosti země i státnosti Ukrajiny a nejspíš rovnou vyvolání skutečné občanské války v této zemi, s nedozírnými následky vojenskými i humanitárními. Ukrajina hraničí s EU a také NATO. Kdo tedy chce a nechce válku logicky? Já, nebo Vy?

Tak Zeman se snaží svými činy i slovy prosazovat dobré jméno naší země? To je mi novinka, výroky amerického senátora MaCaina, bývalého švédského premiéra, dokonce i ukrajinského premiéra a mnoha a mnoha jiných (v sobotu otiskl americký Washington Post, jeden z nejčtenějších deníků v USA, seriózní pojednání o tom, že Zeman už je prakticky mluvčím Kremlu), poněkud svědčí o pravém opaku, s ohledem na ukotvení ČR v EU i NATO.

Jediný, kdo ho opravdu chválí je oficiální ruská televize. A pak už jen jeho vstoupenci u nás, ovšem ti Rusové aspoň na rozdíl od Vás osobně, vědí proč ho chválí. Ani Vám nebudu vysvětlovat, proč a co si o něm myslí poněkud masověji lidé u nás, stačí věřit vlastním očím a uším. JJ, já vím, právě tohle je pro Vás to nejtěžší...

To, co tady dělám je dílo neplaceného a zcela svobodného jediného občana, pálím Vás všechny, Zemanovi vstoupence, příznivce a členy jeho kultu, jako oheň, protže mohu bez problémů objekivně pravdivými argumenty doložit, že ti ZMATENÍ HLUPÁCI jste Vy všichni, i kdyby Vás bylo několik milionů. Jako že patrně opravdu je...

A v tom je ten vtip, myslela jste si, že takoví neexistují, že všechny u nás v zemi řídí politická, nebo i jiná ideologie, jaká řídí i Vás osobně.

Omyl! A už dávno nejsem zdaleka sám... 


Nepřihlášený uživatel

#17583

2014-11-25 10:36

Zhrzelý, pomstychtivý stařík, který bravurně zvládl obalamutit 2,7 mi. naivního obyv.  / TA ČÁST OBYVATELSTVA - KTERÁ  TRPÍ i ZTRÁTOU PAMĚTI / a tak se DOLHAL na trůn, kde vyvádí lotroviny věru nevídané... Dávno, dávno již zapomněl na lidi, co důvěru mu dali. A ted už jen za doprovodu kamaráda alkoholu a kamarádky cigaretky, užívá si svých vyměřených pět let, co to dá !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#17584

2014-11-25 10:46

Nic zlého nikomu nepřeju,ale kdyby se s Tebou Zemane propadla země deset metrů a hned se zavřela,bude to od ní spravedlivý a správný čin!Komunistům se podařilo pomstít této republice tím,že tě zvolila spolu se svými pohrobky!Ať mi nikdo neříká,že jsou dobří!

Nepřihlášený uživatel

#17585

2014-11-25 10:46

I když jsem ho nevolil, respektoval jsem demokraticky většinovou vůli. Předpokládal jsem, že dodrží slib svorníku společnosti, když už samotná volba byla problematická. Žel, zpúsob jeho prezidentování není to, zač bych mohl být hrdý.

Nepřihlášený uživatel

#17586 Re: Re: Re: RUSKÝ ŠVÁB ZASE DĚLÁ OSTUDU

2014-11-25 10:53

#17173: - Re: Re: RUSKÝ ŠVÁB ZASE DĚLÁ OSTUDU 

ÁÁÁÁ,  ŽE BY MEZI NÁS ZAVÍTALA SOUDRUŽKA KABRHELOVÁ ??


Nepřihlášený uživatel

#17587

2014-11-25 10:55

Zeman prohlásil na návštěvě v Kazachstánu, že Ukrajina nemá být členem NATO!!

Co ho vede k těmto excesům? Propukla jeho estébácká a prokomunistická orientace, dobře utajovaná celých 25 let? Nebo už má tak vypitý mozek, že blábolí to, co mu kdo poradí? Nebo obojí dohromady? To vše ještě okořeněné nenávistí k veřejnosti, že ho lidé nemají rádi jako Václava Havla?

Zeman je nebezpečím pro republiku, boří demokracii, vzhlédl se v Putinovi a v jeho diktátorských praktikách, vzhlédl se ve fašistovi!!!!!!

Velikášské ambice Zemana a jeho chorého mozku vehementně podporuje oligarcha a estébák Babiš, ten využívá rozruchu kolem výroků Zemana a v tichosti si upevňuje moc pomocí hnutí ANO, do vysokých funkcí dosazuje milovníky jeho hnutí, bývalé estébáky, manažery svých firem, stát bude řídit jako firmu??? Všichni budou bez výhrad poslouchat příkazy velkého šéfa????

NE Zemanovi, NE Babišovi!!!!!!!!!

Přijďte na plánované demonstrace proti zlovůli, přijďte bránit demokracii!!!!

Sledujte facebook, studenti plánují další akce.


Nepřihlášený uživatel

#17588 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-25 11:01

#338: - Re: Podporuji pana prezidenta 

 Reagovat by se mělo samozřejmě slušně..... napadá mě, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá..... prezident jen sklízí co zasel, ostatně on sám kritizoval Schwarzenberga za jeho názor na poválečný odsun sudetských němců i oni tenkrát sklízeli co většina z nich zasela. Neměl by se tak divit a vy jeho podporovatelé též ne.


Nepřihlášený uživatel

#17589 Re:

2014-11-25 11:02

#17587: -  

 tohle už snad není ani možný, musí ho už někdo zastavít !!!


Nepřihlášený uživatel

#17590 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-25 11:04

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

 Upřímně vás lituji.


Nepřihlášený uživatel

#17591

2014-11-25 11:06

!!!!!At uz je pryc!!!! Toto je parodie na presidenta dela ostudu kde se ukaze!!!!!
Milan Skoupý,Ostrava

#17592 PROSÍM LIDI - PROSÍM OBČANY NAŠÍ ZEMĚ !!!

2014-11-25 11:07

VYTRVEJTE V TLAKU NA ODSTOUPENÍ NEZPŮSOBILÉHO PREZIDENTA !!!

PROSÍM NIC NEHÁZEJTE, NIC NEROZBÍJEJTE, NA NIKOHO NEÚTOČTE !!!

VE SVÉM OKOLÍ SE POKUSTE PŘEMLUVIT OSTATNÍ, ABY TO NEDĚLALI !!!

SKANDUJTE COKOLI - SVOBODA PROJEVU !!!

PIŠTE COKOLI - SVOBODA TISKU !!! 

NENÁSÍLÍ, VYTRVALOST A VYSOKÁ ÚČAST JE NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ !!!

 

JSEM Z MORAVY Z OLOMOUCE A MILUJI CELOU NAŠI ZEMI

NEDĚLEJTE SI PROBLÉM MEZI ČECHY A MORAVOU

NATOŽ MEZI KRÁSNOU PRAHOU A ZBYTKEM NAŠÍ ZEMĚ

 

MNOŽÍ SE POKUSY ZNEPŘÁTELIT NÁS ZE SLOVÁKY

RUSKÁ ROZVĚDKA DEMORALIZUJE A ROZBÍJÍ COKOLI

 

NEDEJME SE, JSME ČESKÝ MORAVSKÝ A SLEZSKÝ NÁROD POD JEDNOU VLAJKOU

A SLOVÁCI JSOU NAŠI BRATŘI !!!

 

 

V JEDNOTĚ JE SÍLA !!! 


Nepřihlášený uživatel

#17593

2014-11-25 11:10

Doufám , že odstoupí.

Nepřihlášený uživatel

#17594 Re:

2014-11-25 11:12

#10: -  

 Stydět by se měli ti co jej volili, ale jejich intelekt jim neumožňuje dohlédnout následkům svého omylu, naopak jsou se svoji volbou spokojeni, neboť konečně mají prezidenta, který je reprezentuje, ale bohužel "reprezentuje" nás všechny. Stydím se, že je vtéto zemi stále několik lidí, co Zemana podporují. Doufám, že budou rychle ubývat a zbydou brzy jen ti největší hlupáci, to bude pro Zemana nejvíce kompromitující.


Nepřihlášený uživatel

#17595 Re:

2014-11-25 11:13

#17587: -  

 dejte sem prosím termíny dalších demonstrací proti miloušovi


Nepřihlášený uživatel

#17596 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 11:14

Hradní Miloš – viróza originál - co bubmá miloš v práci

/uploads/2013/05/opily-milos-zeman.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-25 11:16



Nepřihlášený uživatel

#17598 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 11:17

Hradní Miloš  - 1.12.2014 se koná akce červené tričko svetr nebo bunda na protest proti setrvání Miloša ve funci

https://www.facebook.com/events /784357984954012/?ref_notif_type=plan_user_joined&source=1

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17599 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 11:22

Hradní Miloš  -  mno, tak podívejte se, já určitě neodstoupím, proto že jste všichni pitomci

..http://i.ytimg.com/vi/0-XlERgz5Is/maxresdefault.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17600 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 11:26

Hradní Miloš  -  kunda, mě je tak blbě, že ani nevím, kde mám tužku…

1784131-img-milos-zeman-viroza-prezident-klenoty-alkoholik.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ