Petice za odvolání vedoucí OSPOD MěÚ Sušice

Fifinka

#1

2015-06-16 17:14

Přijde Vám tohle jednání normální. ?! Zamyslete se, jak se chováte Vy sama a hlavně popřemýšlejte nad tím, proč Vám děti vzali.. bezdůvodně nejspíš ne. Od hodně lidí, jsem slyšela, jak jste se k synovi chovala a hlavně to, že jste z něj dělala VÍCE nemocného, než je. Zneužívat své děti kvůli penězům, je ubohost. Vás by měli "odvolat" z role matky, ale to bohužel nejde. Tím, že budete kopat kolem sebe a házet špínu na ostatní lidi s nepomůžete.. naopak, uližujete jen sobě. Lidé Vám chtějí pomoct a Vy se chováte takhle. ?! Pokud se nad sebou nezamyslíte a nenapravíte to, co jste dosud pohnojila, tak byste se měla jít léčit.. Jinou Radu Vám asi už nemůžu dát. Kdyby jste jednala slušně a chovala se "normálně"myslím, že byste děti normálně vídala. Ale když dáváte vinu jen svému EXpříteli, OSPODU atd., tak se nedivte, že Vám nikdo nechce děti "půjčovat". Vy si teď stěžujete, jak na nic nemáte peníze, když jste měla děti u sebe, finance, které jste pobírala byly na děti a jejich potřeby, ne pro Vaše potřeby. A o sbírce financí na osobního asistenta se nebudu raději ani nijak podrobně zmiňovat... Jen Vám napíši to, že na osobního asistenta pobíráte příspěvek. ! Ale na to jste asi zapomněla.. Takže si zameťte před Vašim práhem a pak obviňujte a řešte ostatní lidi. !!!! Sbohem. !!!!!!

Petra

#2 Re:

2015-06-16 17:32

#1: Fifinka -  

 Tento váš komentář svědčí o vaší nevědomosti.......je hloupý a ubližuje.......ničemu tím nepomáháte. 


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re:

2015-06-16 17:43

#2: Petra - Re:  

 Aha.. Děkuji, zasmála jsem se... Je vidět, že paní lidem, kteří petici podepsali napovídala jen to, co se jí hodí a Vy jí to věříte.. Je vidět, že ji nikdo neznáte. !!!!!!!!! Psala byste jinak..... A o mé nevědomosti ne.. Tato petice svědčí o Vaší nevědomost.. Vy podepisujete něco, o čem nevíte pravdu.. A paní "dokonalou" ani neznáte. !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-06-16 19:54

#1: Fifinka -  Fifino, nejsem si jistá, ale zřejmě jste si nevšimla, že petice je úplně o něčem jiném..Tady přeci nejde o Soňu Schwajnochovou, ale i o Vaše osudy Vašich rodin...o všechny naše děti..

 

 


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2015-06-17 07:37

#1: Fifinka -  

... a co když má ten OSPOD pravdu, a nesmí nám jí sdělit? Pak je petice trestným činem.... :))))

 

TRESTNÍ ZÁKONÍK
§ 184
Pomluva
 
 (1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
 
 (2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re:

2015-06-17 09:20

#5: - Re:  

 ano OSPOD ma pravdu !!!!!!! Tato petice je zalozena na lzivych a zavadejicich informacich p.Szwajnochova je lharka a pise jen to co se ji hodi tady vubec nejde o deti ale o to ze prisla o zdroj penez tak kope kolem sebe 

abcd

#7 Re: Re: Re:

2015-06-17 09:55

#6: - Re: Re:  

 Nene, to je zoufalý čin, zoufalé matky, která přišla skrz jedno křivé obvinění a vlivem bohatého expartnera o děti, má zaplacené soudy, právníky, vše. Strasbourg rozhodne, bude to dobrá volba :-)


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-06-17 13:25

pokud chcete opravdu pani pomoct, tak vyjdete do ulic s papirovou petici, protoze tahle nema v zakonech zadnou oporu a slouzi max k zviditelneni, coz je zrovna v tomhle pripade totalni hnus, protoze to akorat uskodi jen diteti .. kor kdyz v tom "dopise" je nekolik lzi a polopravd

Fifinka

#9

2015-06-17 15:39

 Fakt, jak stádo oveček, ona Vám nakecá to, co se jí hodí a Vy tomu věříte.... Pár lidí tady pochopilo, jaká doopravdy je.. Já jí znám, moc obře. A navážení se do jejího EXpartnera.. ? Vy ho znáte. ?! To madam S. závidí, že si někdo vydělá peníze rukama a ne pře děti, že takhle ubližuje. ? Paní by se nad sebou měla hodně rychle zamyslet, jinak velice špatně skončí a NIKDO ji nepomůže. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dle mého (ne jen mého) názoru má OSPOD pravdu. !!!!!!!!!!

Fifinka

#10 Re: Re:

2015-06-17 15:41

#4: - Re:  

 Ne, tato "petice", jak vy tvrdíte je o jedné zlé, zákeřné a ulhané paní... Naučte se číst. !

SSOMIKS

#11 Re: Re: Re:

2015-06-18 05:52

#6: - Re: Re:  

Klídek,
Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.  I Soňa sklidí zlo, které seje. To chce jen a jen čas..... 

SSOMIKS

#12 Re: Re:

2015-06-19 05:44

#2: Petra - Re:  

Chcete se zviditelnit? Jak jednoduché! Smíchejte trochu lži se špetkou novinářského amatérismu, připepřete pro větší dráždivost, ohřejte to na sociální síti a během hodiny jste slavní...
Nenapadá vás vážení podepisovači, proč kromě paní Szwajnochové nepodepsal tuhle urážlivou pitomost nikdo ze Sušice? Nebude to náhodou proto, že znají skutečný stav věcí.
Netušíte, proč soud, ne OSPOD svěřil děti otci když v 95 procentech případů svěřuje děti matkám? A pokud rozhodně jinak, musí to být už opravdu síla!
HOWGH.

Politik

#13 Re:

2015-06-21 08:15

#1: Fifinka -  

 Já myslel, že Svobodní mají aspoň stovku členů a vpadá to že už jen 50 :))) Je třeba se zvidelnit soudruzi!


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-07-02 20:34

Rada petici podporim pani Sonu znam od detstvi, mrzi mne, ze to v nasem state vypada jako v KOCOURKOVE a tak to taky u nas vypada! Kazdy si podepisuje co se mu hodi do kramu. Nikoho nezajima, ze tim nekomu ublizi, hlavne detem!!!!! Takovy clovek na takovem postu nema co delat!

Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2015-07-03 04:41

#14: -  

Naprosto Vás chápu, vždyť jste ji vychovala, že :)))


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re: Re:

2015-07-06 19:34

#7: abcd - Re: Re: Re:  

 Zoufalý čin zoufalé matky ha ha ha...... pani Soňu znám osobně a zoufalé proto že nemůže žádat různé nadace o příspěvky.Zadlužila byt ke kterému ji pomohl OSPOD,zimní botičky které malé koupil otec ta zoufalá matka dala do bazaru aby měla penize na cigarety,malá pak ve sněhu chodila v jarních botech,epileptický záchvat u syna který nikdo nikdy neviděl a jiné a jiné věci.To je jen zlomek toho co se dělo a jestli tohle je normální pak ano ona je zoufalá.Lidi proberte se!!!!! Kolik z vas co se jí zastáváte jí zná osobně???

Karel

#17

2015-07-06 22:08

Nojo líný svině co se neumí postarat o svoje děti potřebujou, aby do vedení sociálky dosadili nějakou blbku aby vám skákala na špek a vy by ste dělaly ze sebe chudinky a přitom jste úplně mimo a neumíte se ani postarat o rodinu


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-07-08 10:04

omlouvám se za inko ale nechci aby jste mě poslali do psychiatrické léčebny
ahojky v poslední době mi můj 22 měsíční syn začne ze spánku šíleně řvát probudí se a není k utišení včera v noci jsem viděla malou černou slizkou chobotničku u mého synka jak ho objímá-v té chvíli v mé mysli bežela věta archanděli michaeli prosím pomoz a v té chvíli jako by po té chobotnici jste sekli mečem ona stáhla své chapadla a utekla za postel 2 hodiny na to dostasl můj syn vysoké horečky 39,9 takže jsem volala rychlou a ted je v nemocnici z nějakou infekcí,
chtěla jsem ještě dodat že to nebylo poprvé co jsem něco podobného viděla,ale nikdy se mi nestalo že by z toho byli nějaké zdrav potíže.

link


Nepřihlášený uživatel

#20

2015-07-08 10:05


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-11 15:08

#16: - Re: Re: Re: Re:  

 Popsala jste ji přesně. Je to podvodnice.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-17 19:29



Nepřihlášený uživatel

#23

2016-01-17 19:39

Tak aby bylo jasno ,to co se začíná dít i u nás v této krásné zemi hraničí s gaunerstvím .Děti patří přednostně matce ,neb ona jim dala život.Ten blbec do ní akorát strčil vocas a teď dělá vlny .Je to idiot a nezaslouží si vůbec nic ani úctu ani děti . Ladislav

Nepřihlášený uživatel

#24

2016-01-17 19:50

Na každém šprochu pravdy trochu.
Dnes o tom už píší články na netu a nevypadá to že by byla na vině paní, které sebrali děti na základě posudku kartářky.


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2016-01-18 09:04

#24: -  

 Zkuste kouknout na tu paní, co jí sebrali děti :))))

http://www.pohlazeniduse.estranky.cz/