Petice proti bezdomovcům v městě Jilemnice


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-07-28 19:40

JE TO HROZNÝ DO PARKU U TESCA SE ČLOVĚK BOJÍ JÍT VYLEZE Z TESCA A UŽ PŘEDNÍM BEZDÁK A VĚNUJTE NEMOCNÝMU BEZDOMOVCI NĚJAKEJ GROŠÍČEK A ZANÍM DRUHEJ HEČ JÁ JSEM SI VYŽEBRAL 26KČ A DRŽEL FLAŠKU V PETCE VÍNA
Michaela Jechová
Autor této petice

#2 Re:

2015-07-28 20:11

#1: -  

 Je to hrozný chodí tam děti do školy a musejí na ně koukat tak hezký park to je :(


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Onehdá jsem Honzovi nabídl místo desetikašky za básničku krabici mlíka a rohlík - asi neměl hlad

2015-07-29 04:51

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#4

2015-07-29 06:25

Mejvaldu jsem málem už třikrát sejmula u Tesca a ne svoji vinou. Když vyjíždím (couvám) a ta nachcanina se tam nalitá mlátí z auta o auto, protože se neudrží na nohou.....to člověk neví, kdy mu spadne pod auto. A ještě se koukat na ten nateklej ksicht.....moje malá z něho měla psotnik nejmíň 14 dní, když mě prosil o peníze. A jak ho zmerčila z auta, že tam stojí, tak mi dělal scény a ani nechtěla z auta, jak se ho bála. Hlavně lituju záchranku a všechny v nemocnici, co s ním musí pracovat....smrad., humus, špína...bléééééé.....Nic proti bezdomovcům, jednou takhle můžeme skončit všichni....ale je bezdomovec a bezdomovec....

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Onehdá jsem Honzovi nabídl místo desetikašky za básničku krabici mlíka a rohlík - asi neměl

2015-07-29 09:19

#3: - Re: Onehdá jsem Honzovi nabídl místo desetikašky za básničku krabici mlíka a rohlík - asi neměl hlad 

 Máte pravdu,hlad oni nemají.Takhle cigárko a korunky to chtějí,hlavně ať máme co pít.23 let jsem v Jilemnici bydlela,

ale co se to tam teď děje je hrůza.Už aby se úřady probudily,je to třeba.

 

Nápuťa puťa

#6 Prdel

2015-07-29 12:10

Tahle petice je fakt sranda :D Lidi co nenáviděj lidi :D to by mě zajímalo co s těmi svobodnými lidmi zamýšlí pí. Jechová udělat, nebo co s nimi potom udělá město. DLe mého se vám místní regionální politici vysmějou a možná vám na oko slíbí nějaké vyšší policejní hlídky nebo jiné kraviny. Hlavně když dáte pokoj.


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2015-07-29 12:12

#4: -  

 jó, v nemocnici jsou kluci jako doma.

 


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Prdel

2015-07-29 12:18

#6: Nápuťa puťa - Prdel 

 Hele ty, prdeli, ono kdyby ti ječeli u baráku do půlnoci, taky bys psal jinak. Nejde o to, že jsou to bezďáci, ale o to, že tady dělaj bordel

Kamil

#9 Re: Re: Prdel

2015-07-29 13:22

#8: - Re: Prdel 

 Proč je tam necháte ječet a nezavoláte policii? Stežujte si tam, kde je třeba a né na internetu a v hospodě. 

Karel

#10 Sluníčkaření?

2015-07-29 13:33

Uvědomoujete si důsledky toho, kdy se začneme dělit na lidi první, druhé a možná i třetí kategorie? Kdy každá skupina bude mít určitá práva a bude moci dělat různé věci? Dost často se setkávám s tím, že např. lékař má větší hodnotu než člověk co žije na ulici a co když začne chlastat doktor a skončí na ulici? Pak také bude špatný občan k vystěhování? 

Co děti a další generace těchto lidí? Co lidi co vyrůstají s rodiči, co pijí, válí se v bordelu a jejich děti od puberty táhnou život skoro na vlastní pěst? Budou to taky oni kdo bude druhou kategorií? Tedy vyhostit i z rodiči nebo se budeme nějak posuzovat mezi sebou, kdo je dobrý a kdo je špatný. Uděláme lidové komise, a pak na základě hlasování necháme vyhostit lidi z měst. 

A kam je vyhostíme do jiného města? Nebo je budeme ve velkém likvidovat? Ono je jednoduché říci, že problém není, když ho nevidím a ať si ten problém někde zůstane. Připomíná mi to trochu medvídka Pů, který strčil hlavu do sudu s medem a řekl. "Když nikoho nevidím, tak mě taky nikdo nevidí." 

Nebohajuji to, že lidé se mohou chovat jako zvířata a být špatní a zlý beztrestně. Proti tomu je nutno bojovat, ale je třeba dodržovat pravidla slušného a zdravého rozumu. 

Pokud se budeme držet pravidla ZUB ZA ZUB A OKO ZA OKO, tak tady bude cela populace bezzubých slepců. 

 

Nevím jestli máte podobné zkušenosti nebo jiné, ale agrese budí agresi a nikdy nevede k pohodě. 


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Prdel

2015-07-29 14:53

#6: Nápuťa puťa - Prdel 

 Tobě je nastěhovat domů 


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Sluníčkaření?

2015-07-29 14:55

#10: Karel - Sluníčkaření? 

 Karel a ty máš děti? 

Anabel

#13 Re: Prdel

2015-07-29 15:59

#6: Nápuťa puťa - Prdel 

 A tobě jako přijde úplně normální, že si tam nikdo normální sednout nemůže, protože jinak na něho bezdomovci řvou, tahaj z lidí akorát peníze a jsou agresivní, když jsou opilí? Vždyť je to nechutný a ani s tím sami nic dělat nechtějí, takhle jim to vyhovuje, jen se povalovat a chlastat. Navíc je to ostuda, první, co člověk vidí, když přijede autobusem jsou hnusný ožralí bezdomovci. Opravdu úroveň.

Anabel

#14 AAna

2015-07-29 16:02

#10: Karel - Sluníčkaření? 

 Takže podle tebe budeme ty socky dál přehlížet a dělat, že to, že se jen válejí, chlastají, obtěžují ostatní a pomalu se i vraždí a vyhovuje jim to takhle, to je v pořádku? Zamysli se nad sebou. 


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: AAna

2015-07-29 16:18

#14: Anabel - AAna 

 policie?

ÁĎA z německa.

#16 Bez předmětu.

2015-07-29 17:20

A to je jenom začátek!!! Pak bych vymítil romy, židy, ukrajince, slováky, brejlatý, vozíčkáře,,,atd. atd...a může nastoupit Adolf a uděláme čistou Aríjskou Jilemnici!!!  Šasci ste:-)


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Prdel

2015-07-29 18:02

#13: Anabel - Re: Prdel 

 Přesně  Anabel


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Bez předmětu.

2015-07-29 18:04

#16: ÁĎA z německa. - Bez předmětu. 

 Kreténe tobě  bych je všechny nastěhoval domů. Bezmozku

Evžen

#19

2015-07-29 18:20

Já bych nad tím udělal tedy tlustou čáru, a kdo nemá vysou školu, tak nebude mít nárok na vzdělání svých dětí, bude mít jenom základní zdravotní péči. Časem žádnou zdravotní péči. Pokud žit v tom nezvládne, tak bude vyhoštěn z Jilemnice zaslíbené.

Kde je ta hranice, kdy se budeme rozdělovat na podřadné a nadřazené lidi?

Třeba se jednou vám také stane, že na vás někdo ukáže prstem a řekne, podřadný - vyhostit.

 

A to, že se nechci dívat na někoho, kdo je tak nadně, že žije tímto stylem?

 

Komu z vás tady obtěžovali děti?

Komu z vás tady způsobili nějaké zranění nebo potíže?

 

A pokud se to proboha stalo, proč jste nevolali policii?

 

Všechny reakce co čtu, tak jsou pouze znechucení z toho, že někdo žije velmi pro mě nepřijatelným způsobem. Vím, že Jilemnice je klidné město, ale zkuste se někde podívat za hranice Libereckého kraje. Třeba do Prahy, Ústí nad Labem... nemusíte ani cestovat do Indie, možná si pak uvědomíte co máte a že tu v klidu můžete vychovávat své děti.

 

To, že se celosvětová situace zhoršuje je pravda a že to bude horší je také pravda. Kdo je vinen? No možná, že to jsme my, když nevidíme, jak děti v Africe těží v dolech drahé kovy nebo v Číně nám montují tablety, abychom si je za pár korun mohli koupit.

Je opravdu strašné, že naše děti musí chodit kolem parku, kde spí opilý bezdomovec. Opravdu jsem z toho smutný a říkám si co se s tím světem děje. :D :D

Politkomisar Satanalin

#20 Seznam fašounů

2015-07-29 19:39

Tak konečně máme seznam té fašistické sebranky z Jilemnice, co se podepsala pod tuto petici. Nejdříve by nejraději zlikvidovali či deportovali bezdomovce, kteří stejně už na ulici umírají, potom chudáky uvízlé v pasti chudoby a nezaměstnanosti. Kdo bude na řadě potom? Důchodci a nemocní jako za Hitlera?

Milí fašisté, ti chudáci za vaše posraný životy nemohou...

Evzen

#21 Re: Seznam fašounů

2015-07-29 20:09


Nepřihlášený uživatel

#22 Petice je neplatna

2015-07-30 06:48

Tato petice nesplbuje zakonne podminky a urad se ji tak nebude vubec zabyvat. Neobsahuje elektronicky ani klasicky podpis.


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Bez předmětu.

2015-08-02 20:37

#16: ÁĎA z německa. - Bez předmětu. 

 Šašek jsi tady jedině ty. Vím, že ti činí nevýslovné potěšení být středem pozornosti a ukájíš se nad reakcemi na tvůj přihlouplý rádoby vtipný příspěvek. Ale neuvědomuješ si, jaký jsi trapný ubožáček, srovnávat snahu o bezpečnost ve městě před asociálními agresivními bezdomovci s holokaustem může opravdu jen naprostý idiot, to se na mě nezlob.


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re: Bez předmětu.

2015-08-03 11:51

#23: - Re: Bez předmětu. 

 tak ono vsichni tyhle radoby uvedomely "humanisti" nejsou nic jinyho nez bezduchy idioti :)


Nepřihlášený uživatel

#25

2015-08-10 12:57

Pořád lepší varianta bezdomovci než agresivní utečenci z Afriky, nicméně ožralé hulákající páchnoucí individua ve svém okolí by si snad nepřál nikdo, zvláště rodiny s dětmi.