Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.


Nepřihlášený uživatel

#151

2012-02-16 21:07

nevinen
Bugsy

#152

2012-02-16 21:08

Musel jsem si zkontrolovat datum v kalendáři, jestli jsem se nevrátil v čase před rok 1989. Rozsudek jak od totalitního senátu. Hnus.

Nepřihlášený uživatel

#153

2012-02-16 21:09

Co ti šašci na vrchu chcou,rozkradly a rozprodaly celou naši republiku,teď se diví,že není žádný zisk,vždyť vše patří Němcům Francouzům a podobně,hlavně se jim podařilo zlikvidovat naše Fungující zemědělství a teď jíme všelijaké dovezené šunty ze zahraničí.Hamba jim.

Nepřihlášený uživatel

#154

2012-02-16 21:10

Gauneři, kteří rozkrádájí tuto zemi, chodí na svobodě a smějí se nám do obličeje. A tento člověk má jít do vězení?! Zešíleli už doopravdy všichni?!

Nepřihlášený uživatel

#155

2012-02-16 21:12

Naprosto souhlasím s touto peticí už jen proto že jsou opět pošlápávána práva člověka na svobodné vyjádření svého názoru. Je opravdu zarážející čeho už jsou naši rádoby zákonodárci schopni,na jedné straně nesmyslný trest a na druhé straně výsměch občanům této země za udělení prezidentské milosti, není co dodat svrhnout vládu a potrestat viníky za současnou situaci ,, ISLANDSKÁ REVOLUCE ,, 

Mikeš Roman  Frýdek-Místek

Jiří
Nepřihlášený uživatel

#156 Vláda pracuje proti vůli lidu

2012-02-16 21:16

Lidí jako Roman Smetana si opravdu vážím - (i když to vypadá jako že to hraničí anarchií") jsou to lidi co skutečně alespoň něco udělají pro svobodu. Na rozdíl od nás většiny co sedíme v pohodlí u PC.
Ono to sice není tak nic světoborného namalovat kníra , nebo uši papalášovi ,ale jde o postoj a je obdivuhodné se za to postavit a čelit tak té skorumpované hrstce neohrožených oligarchů!


Zrovna tak bych chtěl vyzdvihnout bojovného ducha starosty Panenských Břežan (na Praze východ) - to je u mě taky frajer!

Dále Pirátská strana , Anonymouse"  si získala mé sympatie:http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/acta-10-duvodu-proc-se-pripojit-k-protestum

...........Taky mě trápí velký bratr - KAMERY všude,(za naše peníze daňových poplatníků) určených a namířených proti svobodě - proti řidičům (proti slušným daně platícím lidem) proti nám!...Sám nemám odvahu ale jestli se najde někdo kdo bude násilně tyto kamery odstraňovat -  budu mu fandit a uctívat ho!

Dále mítné předražené brány" - které nic dobrého pro lidi nepřinesly - jen výběr peněz od slušnejch 5x daně platících lidí (tím zdražení dopravy - a odvod těchto peněz do Rakouska) ,a také odklon kamionu do vesnic" ....Ono se nedá v jednu chvíly zavděčit všem,  ale SMRT vládě která neustále pracuje proti lidu!!


Nepřihlášený uživatel

#157

2012-02-16 21:19

Jestli pan Smetana nastoupí do vězení,tak vláda popře vše co dřív mluvila o tom,že u nás už nejsou POLITIČTÍ vězni.

Nepřihlášený uživatel

#158

2012-02-16 21:30

je to odbojář a hrdina jen tak dál...........

Nepřihlášený uživatel

#159

2012-02-16 21:30

Přemalovat tank na růžovo,hrdinský čin.
Přimalovat tykadla,trestný čin

Nepřihlášený uživatel

#160

2012-02-16 21:34

thumbs up!

Nepřihlášený uživatel

#161

2012-02-16 21:37

Pěkně jsme to dopracovali do demokraticky-svobodného stádia vyjadřování!!!

Nepřihlášený uživatel

#162

2012-02-16 21:38

Ten chlap má pravdu.
b&b

#163

2012-02-16 21:39

přestaňme už držet hubu,nadávat v hospodách a pojďme jim rozbít držky.Ne cinkání klíčů,to je vo hov....

Nepřihlášený uživatel

#164

2012-02-16 21:49

Pokud pan Smetana nastoupí do vězení,bude POLITICKÝ vězeň.Naše vláda se přece chlubí všude,že u nás nejsou politický vězni!!!

Nepřihlášený uživatel

#165

2012-02-16 21:51

vláda z posledních hahavoleb-zločiné spolčení-vlastizrada

Nepřihlášený uživatel

#166

2012-02-16 22:12

Pan Roman Smetana je nevinen a místo něho bych odsoudil na doživotí celou naši vládu ! Jeho případ jasně dokazuje stav naší politické obscénosti !

Nepřihlášený uživatel

#167

2012-02-16 22:20

Za svůj život jsem zažil hodně podrazů a všiváren.Ale tohle je vrchol.Ta kráva co má za muže toho vychcánka,zloděje a gaunera,si dovolí odsoudit čestného člověka za to že namaloval pár tykadel zlodějům je fraška.Za ty svinstva by měli jít sedět oni.Člověk který poctivě maká,odvádí daně a dělá na jejich prdele,aby mohli dále rozkrádat a devastovat tento stát.Za takovou svinárnu bych tu krávu okamžitě poslal dělat uklízečku.Tm by mohla ukrást akorát jar.Taková veš nemůže přece soudit,podle toho jak kdo urazí toho jejího debila.Prominte mi ty výrazy ale tohle mne tedy nadzvedlo.Doufám,že rozum zvítězí.

Nepřihlášený uživatel

#168

2012-02-16 23:04

Plíseň naší společnosti, nazývající se elitou, která je však ve skutečnosi zločineckou mafií, musí být vymýcena. Zmanipulované volby nepomohou k jejímu odstranění. Odstranit se dá pouze novou revolucí!

Nepřihlášený uživatel

#169

2012-02-16 23:08

Táto republika néni právní stát. Škoda, že už nemám věk na nějakou změnu. To jsem chtěl učinit v roce 1989 ale nechal jsem se napálit partajníky co tam sedí do dneška.

Nepřihlášený uživatel

#170

2012-02-16 23:12

Je to určitý druh protestu člověka. V r.89 jsme jako národ všichni drželi pohromadě, potom však došlo k rozkrádání republiky různými mafiemi a tím se národ rozdělil a už za jeden provaz nepotáhne.Pan Smetana tím vyjádřil svůj názor. Je tady nebezpečí že by se tady mohlo zavírat jak za komunistů, čili za vyjádření svého názoru.Můj názor je že vláda a parlament je jedno velké loutkové divadlo kde za nitky tahají různí lobisté a mafie, ne všichni, ale většina z nich.Je až obdivuhodné co všechno se dá zamést pod koberec.Je smutné že nikdo z nich nemá žádnou osobní zodpovědnost.Děkuji.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-16 23:14



Nepřihlášený uživatel

#172

2012-02-16 23:19

není co dodat to je možný fakt jen v Cechách smutný

Nepřihlášený uživatel

#173

2012-02-16 23:23

Je to jako když mouchy znectily obraz mocnáře a pykal i ten, kdo to popsal. Náhubkový zákon pro media, politickou "korektnost" pro menšiny a kriminál pro ty, kterým zbyl ještě kousek smyslu pro humor. Je to tady opět na emigraci..., ale kam?

Nepřihlášený uživatel

#174

2012-02-16 23:30

Souhlasím se skutkem pana Romana Smetany a obdivuji jeho postoj v celé záležitosti. Závidím mu jeho odvahu a podporuji jej z celého srdce.

Nepřihlášený uživatel

#175

2012-02-16 23:44

Nesouhlasím s tím,ze je nevinen,ale také nesouhlasím s trestem.Za to co udělal bych ho ohodnotil jako každého jiného vandala pouze pokutou.Výši nechám na uvážení jiných.