Petice za umístění Týcových Semaforů do Prahy


Nepřihlášený uživatel

#76

2012-02-28 09:11

Pro takové pitomosti si právní systém,na hříšníky, dokáže dupnout s velkou razancí. Škoda, že jim už nestačí dech na větší ryby.

Nepřihlášený uživatel

#77

2012-02-28 11:43

Podporujem zrusenie postihu voci výtvarníkovi R. Tycovi, ktoreho dielo je prejavom aktivistickeho umenia reflektujuceho necitlivost standartizacie spločenskych konvencii voci individualnym potrebam

Nepřihlášený uživatel

#78

2012-02-28 11:43

Pan Týc semafory neničil, ale vylepšil a ještě zadarmo, navíc si za to ještě zaplatil ( takzvanou "škodu" ).
Je hanba,že v době, kdy jsou kriminály přeplněné, tam posílají člověka, který zločincem není. Je to taková ubohá, nepovedená HRA na "spravedlnost". Přeju si Týcovy semafory VŠUDE a nepřeji si HRU na "spravedlnost" NIKDY a NIKDE.

Nepřihlášený uživatel

#79 jirka pasz

2012-02-28 11:46

Nedávno jsem studoval v holandském Utrechtu, kde bylo mnoho semaforů přelepeno do vtipných vzorů. Nikoho to nevzrušuje, naopak je to příjemným zpestřením veřejného prostoru.

Nepřihlášený uživatel

#80

2012-02-28 12:02

Je neuvěřitelné, že česká justice kriminilalizuje uměleckou činnost R. Týce, byť hodně provokativní, a při tom ví, kolik lidí za skutečné kriminální činy sedí doma s ukradenými desítky či stovky miliónů, samozřejmě s úsměvem na rtech. Patrně případ Týce považují za nenormální, kdežto korupci a okrádání druhých či státu, považují za normální. Máme prostě nenormální justici a nenormální je, že to trvá už přes dvacet let.

Nepřihlášený uživatel

#81

2012-02-28 12:32

Držím palce !!! Panáčkové nemají chybu, být Dopravním podnikem, nápad odkoupím a chlubím se tím, jak mám zajímavé a vtipné semafory a těch turistů.. co by to posílalo dál...

Nepřihlášený uživatel

#82

2012-02-28 13:34

Nechápu odsouzení p.Týce za takový dobrý vtip,když tzv. škodu nahradil.
Tragedií soudnictví je,že umí odsoudit jen tak jednoduché případy ( a tonaprosto blbě) a složité causy finančních podvodů buď nechce, nebo neumí vyřešit.

Jiří Bílek

Nepřihlášený uživatel

#83

2012-02-28 13:36

Prosím českou vládu. Trestejte zločiny a ne činy, které nikomu neubližují. Soustřeďte se na kriminalitu a ne na "blbosti".

Nepřihlášený uživatel

#84

2012-02-28 14:04

Jsem rád, že s tím někdo něco dělá :)

Nepřihlášený uživatel

#85

2012-02-28 14:32

Všechno zlé je pro něco dobré.

Nepřihlášený uživatel

#86

2012-02-28 14:47

nevím, kde mám co potvrdit... je to nějaké zmatené JK

Nepřihlášený uživatel

#87

2012-02-28 15:43

Je mi smutno....

Nepřihlášený uživatel

#88

2012-02-28 15:45

Toto odsouzení už je z oblasti "karikatury svobodné společnosti". Velmi toužím poznat paní soudkyni, musí mít ohromný smysl pro humor. Myslím, že by se mohla úspěšně živit v zábavním průmyslu!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#89

2012-02-28 17:17

drzim palce! xoxo z.

Nepřihlášený uživatel

#90

2012-02-28 17:24

Kravaty dolů, mantinely pryč. Myslet svobodně - to je oč tu běží.

Nepřihlášený uživatel

#91

2012-02-28 17:52

Zavřít někoho za výměnu sklíček je debilita. Píši DEBILITA s vědomím toho, co toto slovo znamená. Osobně nerozumím tomu, že zavřou umělce, který doslova rozjasnil Pražany, protože zahlédnout další a další semafor vyvolalo nejen v nás, ale i u kolemjdoucích -a především pak dětí- úsměv. Původně jsem si myslel, že mu za tento super nápad ještě zaplatili!! Jak hluboce jsem se spletl. A velevážený soude, zamysli se nad sebou. Soudci, kteří takto rozhodli, by měli dobrovolně nastoupit na měsíc do kriminálu za nestoudnou a do očí bijící hloupost. A argumenty, že pan Týc něco zničil, nebo někoho ohrozil jsou naprosto zcestné. Denně jsme na silnicích a ulicích ohrožováni agresivními egomaniackými hovady, která by patřila za mříže. Tomu říkám ohrožení. Dnes jsem byl svědkem další takové nehoráznosti a právě v tomto světle mi stav mysli těchto soudců (s ohledem na umění) připadá dosti smutný.

Nepřihlášený uživatel

#92

2012-02-28 18:02

...bez komentáře

Nepřihlášený uživatel

#93

2012-02-28 18:19

bez komentáře,
+-

#94

2012-02-28 18:23

Ti, kteří způsobili uvěznění Týce postrádají nejen smysl pro humor, ale především rozum a zvláště ten zdravý.
Vyčíslení škody počítal mimozemšťan. Mohli výtvarníka požádat o uvedení semaforů do původního stavu. Pokuty jsou nastaveny na výši politikova platu, čili zcela odtržené od reality, mající pro mnohé spíše likvidační, než nápravný charakter.
Naši danajští zákonodárci nejsou schopni vygenerovat zákony jiné, než zmetkové, ale jsou schopni si za svoji špatnou práci odsouhlasit zvýšení platu a plácat se pak navzájem po zádech napříč politickým spektrem.
Nemá smysl vyzývat ty novodobé papaláše, aby se nad sebou zamysleli. Kdykoli totiž začnou myslet, vznikne další z řady pitomostí.
+-

#95 Re:

2012-02-28 18:45

#77: -Vzhledem ke skutečnosti, že zákonodárná a výkonná moc má pouze autoritu vynucenou, nikoli přirozenou a obecně uznávanou, nelze se divit kriminalizaci čehokoli.

 


Nepřihlášený uživatel

#96

2012-02-28 19:45

Nechápu českou justici. Někoho odsoudí za zkrášlení nudných semaforů(neohrozí tím nikoho), ale to, že naši politici veřejně kradou a ničí náš stát je našim soudům jedno.
Karolína Forštová
Nepřihlášený uživatel

#97

2012-02-28 20:14

Myslím,že takovýchto lidí by bylo potřeba víc.Nesouhlasím s trestem,semafory byly nádherné,jen je mi líto,že jsem se o nich dozvěděla až v této kauze.Určitě větší radost by mi udělaly při přecházení na zelenou.Je to krásný umělecký nápad a moc ho podporuji.zavírat by se měli kriminálníci a vrahové a zlodějové státních peněz.K.Forštová


Nepřihlášený uživatel

#98

2012-02-28 20:25

..lidé ve svém každodením "šedivém" životě vnímali pouze barvy na semaforech, jako impuls k tomu, že mají přejít ulici anebo zůstat stát. ...a hle najednou se tu objevil někdo, kdo chtěl do té šedi posvítit baterkou, aby tu "blbou náladu" odsunul alespoň na okamžik trochu do pozadí všednodenních starostí..... Pokud budeme vytlačovat humor a porozumění ze svého života, pak z nás budou studený rampouchy a šosáci, kteří jsou tu úplně zbyteční.

Nepřihlášený uživatel

#99

2012-02-28 20:42

Stydím se za naší politickou garnituru a především justici, která již dávno není pilířem naší křehké demokracie, ale pouze slouhou vyvolených. Na jedné straně dokáže naše justice tvrdě potrestat uměleckou recesi, na druhá spolupracuje a nebojuje s mafiánskými složkami, které rozkrádají pomalu ale jistě tuto republiku.

Nepřihlášený uživatel

#100

2012-02-28 21:08

zase jeden blabol nasi justice