Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Sledovaný

#101 Re: Re: Re: Re: Re: Je to trochu jinak

2019-06-01 21:09

#100: Mmmmm - Re: Re: Re: Re: Je to trochu jinak 

Mužem se s kontaktovat? Mám to samé i teď. Ve všem máte pravdu. Člověk opravdu nic neudělá. 

Nevzdám se.

#102 Mám to samé.

2019-06-08 01:39

Nevím jestli máte to samé co já ale já denně prožívám tohle.

Neustále Hlasy v hlavě po výsměch, urážky na moji osobu nebo na můj charakter že jsem takový a takovy hajzl. 

Různé křečové tiky a škubaní v těle a různé typy bolestí. Jako je bolest varlat, hlavy, píchání v hrudi, tlak v oblasti v nosu pocit jako kdyz vám má teci krev. Bušení srdce a vzdušnost. Ze kolikrát cítíte srdce v krku.

Nemožnost usnout a probouzení se z ničeho nic a různé výjevy ve snech. Ať už sexuální nebo noční můry. 

Všechno tohle začalo z ničeho nic žádné léky jsem nikdy nebral a jejich postup byl takový. Ze mě nejdříve začali cpát do hlavy že mě sleduji sousedé a když tohle nevyšlo tak mě nářkli že jde po mě policie a že prodávám drogy což je úsměvné. Když nevyšlo ani tohle tak ve mně zacali probouzet pocity žárlivosti a vzteku a tímhle se do teď živý už 3 roky. 

Změní vám pocity a vytvářejí výkyvy nálad ale to mě nějak nerozhodi. A to proto že tohle všechno vím. 

Nikdo vám nepomůže je to všude ve světě nejen tady. Zjišťoval jsem si Spousty informací a nezbývá vám nic jiného než se smířit s tím. Ze i tady doma v Čechách máme moderní,, komunisti''kteří se snaží člověka bez důvodu zničit...

Jednoduše řečeno chtějí vaší smrt ale nedejte se a budte silní a pozorní nejste v tom sami. Karma nechodí po horách ale po lidech. Věřte že vy všichni co prožíváte tyhle muka jste dobrymi a hodními lidmi a na tom si ukaji svoje ego. Já žiju i tak šťastný život a vážím si každé minuty i když trpím jako vy. 

anonym

#103 Re: Mám to samé.

2019-06-27 09:19

#102: Nevzdám se. - Mám to samé.  

Přečetla jsem na tisíce článků z celého světa. Jsem na 1000% přesvědčena, že pokaždé když  kdokoli z nich k nám přistupuje s tím záměrem nám ublížit, pak je označen nečím, co můžeme pojmenovat třeba Karma? Děje se mi to 27let. Asi tak 14 let to vnímám a 2roky znám pojem Gangstalking. Vidím to celý život, když se třeba někdo začal montovat do mého vztahu, pak ten člověk náhle přišel o partnera/partnerku, najednou zjistili, že mají parohy jak blázen a nebo byli na dlouho dobu sami, jako by se jim láska vyhýbala ohromným obloukem.

Prosba!

#104 Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2019-06-27 11:58

#78: ata - Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

Prosím, příště si to po sobě alespoň 5x přečtěte, zároveň pište tak, aby to mělo hlavu a patu. Nezlobte se, že tak ostře ale taková hloupost nesrozumitelná co jste napslala bere nám ostatním důvěryhodnost, pač kdo si to přečtě řekne, že to opravdu píšou nějací blázni. Také lidé co sem o tom píšou a mají v každém slově hrubku to samé, berou sami sobě důvěryhodnost. Pište trochu intelektuálně ať vidí kdo je ten lepší a inteligentnější.

Jak znásilňují? Rozveďte to prosím. Je to člověk nebo přístroj? Nebo jen máte takový pocit v hlavě? Děje se to ve spánku? Na ulici, v práci? Prosím Vás, jak nám může někdo věřit když jsem někdo napíše. Znásilňují mě každý den.

 

mám to samé

#105 Re: Re: Mám to samé.

2019-07-15 20:43

#103: anonym - Re: Mám to samé.  

Opravdu nevím o čem mluvíte. Tohle všechno se děje na psychické úrovni pomoci lidi to samozřejmě ale s přístrojem kterým veškeré emoční a psychosomaticke stavy ovládají. Nikoho z nich nikdy nepotkáte v nejbližší době určitě ne dokud to ne praskne a já budu jeden s těch co podá trestní oznámení ne na neznámého pachatele ale na konkrétní osoby co mě zacílily a chtějí mi zničit život. Samozřejmě že bez výsledku. Jednou ta doba určitě přijde. 


Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Michálkovo

2019-07-22 17:08


Nepřihlášený uživatel

#107 Re:

2019-07-22 17:35

#52: -  

A to je na tom to nejsmutnější, platíme si to z vlastních daní, stejně tak naše sociální a zdravotní jde na pokrytí nákladů těch hovad a kryplů co nás obtěžují. A ještě z nás mají srandu, že si platíme své vlastní mučení. A já se ptám, kolik stojí jedna lidská duše? A co bude následovat až se pravda ukáže? 

Tomáš Skohoutil

#108 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-08-16 06:00

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

Kopie druhého trestního oznámení pro vydírání kterým mě Milan Šindler vydírá pomocí V2K a Další ,dělá mi gangstalking kdy mě napadá i u úřadů :

Oznámení ,křivé výpovědi ,lživá podání i u soudu 
Oznamuji že Milan Šindler s dalšími 4-5 pachateli mě neustále vydírá a stále 
po mě požadaje abych si chodil půjčovat peníze jinak mi nedá pokoj .Mám tvrdit 
,že mám milionové dluhy a ty chtít po Věře Šikové zaplatit .Peníze mám po tom 
dávat kamsi na pole . Milan Šindler mě značně pomlouvá a napadá že nejsem invalidní 
důchodce ,zničil jsem mu byt ,mám milionové dluhy ,nesmím podnikat a podobně ,jsem 
falešný advokát který udělal dluhy paní Dagmar Havlové /mimochodem plnou moc má Milan 
Šindler/ .Šikovou mám donutit k tomu aby chtěla peníze která májí mít její známí a 
nebo aby prodala barák . A donutit jí aby mě půjčila na udájné falšné dluhy a on 
mě pak se svými spolupachateli také z Hradce Králové nechá napokoji ,což vím že není 
pravdou .Jedná se o vydírání a velmi dlouhodobé ,Milan Šindler se s pachateli domnívá
že Věra šiková je članka konkurzní mafie a nechápe že se se mnou ani nebaví .
Dále mě vydírá i zkrze pomluvy kdy jak již sem uváděl o mě šíří že jsem se dopustil
různých přestupků ,včetně týrání zvířat .Což opět není pravdou ,nikdy jsem nebyl 
uznán vinným ze spáchání přestupků .Také tvrdí že jsem falešný invalida a nemoci 
předstírám a pokud mu nedám peníze zařídí jako bývalí policista že půjdu do vězení.
Tato tvrzení jsou neuvěřitelně scestná ale vážně mě poškozují .Také tvrdí že jsem 
dostal pokutu jak na přestupkovém odboru tak na okresním soudu v Trutnově obijí je 
lživé .Milan šindler nerespektuje žádná rozhodnutí vše koná vlastní svévolí a je 
neuvěřitelně neinformovaný ,je hrozné co si může taková osoba vůbec dovolit. 
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov  
Tomáš Skohoutil

#109 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-08-16 11:19

#108: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Toto mě dnes donutil Milan Šiondler poslat mé matce Věře Šikové aby mi dala peníze které mám nosit na pole .Mám tvrdit že mám dluhy .

Výhružný doips od Tomáše Skouhoutila pro Věru Šikovou z důvodu vydírání

Hele píčo naval mi prachy pro Hromádku co dlužíme nebo mě zabije
a dělej .

 

Je to hrozné co mi ty lidi dělají a v čele jich je Milan Šindler z Hradce Králové ,nškolikrát mě již napadli policie oznámení uložila a čeká na další vyřízení .

Tomáš Skohoutil

#110 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-08-17 20:23

#109: Tomáš Skohoutil - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Syntetick telepathy and V2K 
copy me email


A request for neuroscience assistance and Pasteur Institute in blackmail syntetick telepathy
žádost o založení do spisového materiálu

For science of neurology Pasteur Institute 
Hello ,
my apology. I am writing a reason for synthetic telepathy. 
I am a victim of blackmail and I need help.They black out 
using the V2K method and synthetic telepathy with very painful stimuli.
I know which offenders blackmail me like that and it's been for 5 years.
Please keep in touch with the world and ask for help from UN Human Rights.
I am blackmailed because my mother is a former bankruptcy trustee.
The blackmailers affect me from a distance of 50 km, so it's a remote neural monitoring.
The police are trying to make me crazy. I ask you as an expert in neuroscience for help.
I also need an examination for an international court against the Czech Republic.
Thanks Tomas Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov Czech Republick

Copy 
pasteur foundation ,Im presentation Amis de Pasteur on me facebook and its me facebook friend 
Krajské státní zastupitelství 
Nyklová Martina 
UN Human Rights

 
 
 
 
Tomáš Skohoutil

#111 obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:05

Dne 3,09,2019 se konal výslech svědka Věry šikové jako mé matky ve věci mého znesvéprávnění z důvodu mých 19 podání trestních oznámení pro gangstalking a Mind Kontrol které mi dělá Milan Šindler s Hradce Králové s dalšími 5 pachateli a policie ČR ho kryje ,

 

Tomáš Skohoutil

#112 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:06

#111: Tomáš Skohoutil - obět vydírání ,Mind Kontrol 

státní zastupitelství v Trutnově mě chce znesvéprávnit v bodě pasivního volebního práva a to znamená že bych nesměl po dobu 3 let se politicky učastnit na volbách jako kandidát do senátu nebo do sněmovny,dále případná adopce dítěte /rakovina/mi bude omezena psychiatrickým vyšetřením .Toto je více než jasné když hájím lidská práva Doněcké Národní Republiky a jsem žadatel o konzulát v celé EU a také státu Palestina ,vše kladně vyřízeno.

Tomáš Skohoutil

#113 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:09

#112: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Má matka /zmanipulovaná/Věra Šiková potvrdila že se mnou není více jak 10 let v kontaktu ani neví že mám rakovinu tenkého střeva ,Neuroendokriní tumor s metastázemi .Hlavně že prý upadám do bezvědomí a pak jsem nepříčetný,pomoc nikdy prý neposkytla .Bohužel je to tak hnusné vydírání že ona jako bývalá konkurzní správkyně má mít podle vyděračů miliony

Tomáš Skohoutil

#114 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:10

#113: Tomáš Skohoutil - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

a já když to musím hlásit a hlásím jsem magor .Epilepsie je také druhé onemocnění které se projevuje tím že upadnete do bezvědomí a mužete se udusit .Vyděrači mě stále nutí abych po ní chtěl peníze protože konkurzní správci kradou .

Tomáš Skohoutil

#115 Re: Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:16

#114: Tomáš Skohoutil - Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

.Už nemám nic ani lidskou důstojnost ,chci odejít z tohoto světa a to jsem první čech zakreslený společností Targeted Individual USA v mapách Google jako obtěžovaná osoba .viz stránky odkaz :

Tomáš Skohoutil

#116 Re: Re: Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-08 09:18

#115: Tomáš Skohoutil - Re: Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

hbohužel mi to neumožnuje dát celé v kuse ale vše je na mém facebook účtu a hledám pomoc

 


Nepřihlášený uživatel

#117 Re: Re: Re: Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-09-30 12:34

#116: Tomáš Skohoutil - Re: Re: Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Pokud mluvíš pravdu tak ti z toho už lehce hrabe. Ale úplně zas tak moc ti nevěřím. Pokud se ale mýlím tak Buď trpěliví! Děje se mi to už hodně dlouhou, víš kde potkávám ty co se na tom podíleli už na škole? Na ulici v policejních uniformách, jako vedoucí krámů atd, mají je infiltrované všude, zatím není pomoci ani nebude. Ti nejhorší kteří za tím stoji se nikdy na pouličním divadle ani pronásledování nepodílí. Na to si najímají lidi z okraje společnosti, menšiny,cizince, bývalé kriminálníky, dealery, také kur** které byly dříve cílenými jedinci, dostanou je na okraj, nemají jinou možnost než jít šlap** pak se tváří jako jejich zachránci. Ti co vidíš jsou pro ně postradatelní pěšáci. Akorát ti policajti pro ně postradatelní nejsou, ti fungují jako hlavní naboráři a mohou přijít kamkoli a říct, ,,máme podezření že tato osoba prodává drogy" a bez problémů mají nové členy, kteří Vám s radostí budou znepříjemnovat den kdykoli budou moci. Proč by do nás rvali tolik peněz a času, kdyby chtěli aby jsme spáchali sebevraždu? To by nás nechali už dávno někde přejet, zabít, vše tak aby vypadalo jako nehoda. Mají s námi jisté plány a když někdo začne být až moc neposlušný, začne vědět moc a přesto se k nim nechce přidat, pak to je ta fáze kdy nás chtějí raději mrtvé, zavřené ať už v blázincích nebo vězeních! A tato petice dle mého není úplně čestná a plná pravdivých komentářů!! Ale třeba se mýlím, je to jen pocit!!


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Dobra aplikace pro ujisteni

2019-09-30 12:38

#79: Synteticka telepatie - Dobra aplikace pro ujisteni 

A možná nabádate cilene aby si do mozku pouštěli ještě větší zlo!!


Nepřihlášený uživatel

#119 Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2019-10-07 12:11

#35: VictimCZ - Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

A jak se proti tomuto bránit ? Bohužel jsem v tomto programu :-(

MS

#120

2019-11-25 16:47

Jsem už šestým rokem obětí těchto prostředků. A spravedlnost nikde žádná.

Kami

#121 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-11-30 02:12

#108: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Dobrý den,

při prohlížení stran Mind Control, Brain  Control, Target Individuels a dalších jsem narazila na Váš vzkaz a prosbu o zprávu. 

Jsem TI od roku 2011 díky RFID chipu a od roku 2005 skupinou která me pronásledovala již dříve. 

Přesně vím o čem je Vaše  zpráva. Zprvu provokace, stalking skupiny tak rozsáhlé a nepřestávající ani na minutu, že připomínají kobylky. Pouliční divadlo, provokace, pomluvy, vyvolávání konfliktních situací, vydírání mlčením a snaha zastrašovat, napadení. vnikání do bytu, sledování 24/7. Úchylní, bezohlední nepříjemní lidé. Jako přes kopírák ze stránek amerických TI kde se někdo domnívá, že se jedná o sadisty, narcisty a psychopaty. 

Komplikace ve vztahu, rodině a práci, úplné hroucení financí, kyberšikana a znovu kontrola na každém kroku. Nemocné závěry, snaha manipulovat, lhát krást, podvádět a později nezjistitelně mučit, ponižovat, unavovat, podrývat, obtěžovat. 

Při sledování skupiny na ulici je lze zachytit na fotkách i videu, lze je doslova "načapat" při pronásledování ale nikoho jejích už dopředu jasná nemocná aktivita a myšlení nezajímají. 

Snaha se dovolat odpovědnosti, pomoci, porozumění, práva, pořádku, bezpečnosti jsou bezvýsledné.

Metody nevyjmenovávám, jistě bychom se shodli. Protože jsem v kontaktu s dalšími obětmi, navrhuji. Nechám Vým na sebe telefon, budete li mít čas, zavolejte  732 481 843. 

Pokud byste se dostal do Prahy kolem 6.11. 2019 bylo by možné se spojit s dalšími lidmi. 

Držte se 

 


Nepřihlášený uživatel

#122 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-01-07 06:50


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-02-07 13:10

#108: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Stále mě tímto způsobem vydírá skupina pachatelů v čele s Milanem Šindlerem z HK a jeho rodinou jen pro to že má matkia je účetní a bývalá konkurzní správkyně s kterou nejsem v kontaktu .Mám si výmýšlet že dlužím třeba dnes mě ontěžují že jsem falešný advokát který úpopškodil ui městkého soudu v praze paní Dagmar Havlouvou Trutnov a ona dostala exekuci .Sám Milan Šindler se vždy vydával za advokáta a teď zase pro změnu za vyděrače ,je tzo hrozné co POLICIE ČR kryje .


Nepřihlášený uživatel

#124 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-02-12 08:39

#121: Kami - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

na to cislo nevolajte dotycny o nicem nevi a smeje se tomu

akim-cz

#125 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-10 05:14

#108: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Opět mě mučí a vydírá Milan Šindler se skupinou pachatelu z Hradce Králové pomocí syntetické telepatie požaduje aby moje 70let matka Věra Šiková účetní a bývalá konklurzní správkyně chodila a prosila své známé aby jí daly podpisové vzory k účtům na firmách jako Olfin car a další protože mě je má dávat a já nebudu mít jinak pokoj ,Mučí mě 24 hod denně ,nadává mi debile dokud nedáš úpeníze od matky nebudeš máít pokoj a pod. dělá mi bolesti po celém těle ,pohybuje střevy a dělá to ze svého bydliště v Hradci Králové .Ani to není možné co po mě požaduje ,ten debil se i teď snaží mě poniýžovat a urážet .Skohoutil Tomáš Trutnov