Za spravedlivou justici

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Za spravedlivou justici


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-11-23 22:24

Justice je služkou režimu!!!
Jan Kovář

#2 Hrůza..

2012-12-04 15:47

Je to fakt hrůza, co se tady děje. A to si říkáme právní stát!.. A je divné, že tady už není asi sto tisíc podpisů, protože bitý od těch grázlů nahoře je tady kdekdo..
Jindra

#3 Re: Hrůza..

2012-12-06 14:12

#2: Jan Kovář - Hrůza.. 

 Bitejch je v tomhle Kocourkově 9 miliónů - dobře je tady akorát lumpům a podvodníkům a jejich státním posluhům..

alena

#4 Naprostý souhlas!

2012-12-06 15:21

Je to neskutečné, co všechno se tady dokáže dít.. A slepá a hluchá "justice" na to kouká! Jediná útěcha je, že ten Občan jim to na těch svých hovorech se soudci pěkně dává sežrat.. :-)

Nepřihlášený uživatel

#5 Osobní zkušenost

2012-12-06 17:23

městská policie velmi špatně ---
policie ČR neprofesionální ---
státní zastupitelství nic neřeší ---
okresní soud Opava velmi korektní a naprosto čitelný i pro mne, jako pro laika +++

odkaz na mou nedávnou osobní zkušenost:
http://www.petice24.com/proti_beztrestnemu_mlaceni_oban_mstskou_policii_v_opav

Nepřihlášený uživatel

#6 smutné..

2012-12-07 13:55

je to smutné co se tady děje.. a lidi to ani moc neštve..
Petr Hutař

#7

2012-12-11 14:49

Tak jsem si to přečetl a musím s paní souhlasit, že žijeme v právní džungli a o nějaké spravedlnosti se vůbec nedá hovořit. Ta je jen pro ty, kdož mají mocné právníky.. A ta stránka o těch hovorech se soudci je opravdu obsahově mimořádná, toho Občana je nutno jen obdivovat..
Petr Hutař, Olomouc

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-12-18 16:22

Tady se asi moc lidí nepodepíše, protože se o tom lidi nedozvídají.., kvůli pravdivosti a potřebnosti této petice je to možná i nějak cenzúrováno.. Ale ten Občan to té vrchnosti hezky ukazuje, zač je toho loket..:-) (právě proto asi ta cenzúra..)
Karel

#9 NO TO JE TEDA SÍLA!

2013-04-04 09:25

Ten člověk Občan se s nima na té své stránce fakt nepáře, dobře jim tak! Děkuju autorce této petice za skvělý odkaz, tak hezky jsem se ještě nepobavil! :D
A co se týče přímo této petice, tak souhlasím s tím, že je to asi cenzurováno, tak jako všechny dobré užitečné věci tady. Lidi se možná i bojí sem podepsat, ale mohli by aspoň třeba jen anonymně, pod nějakým pseudonymem.