Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Veronika Szabo
Autor této petice

#151 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-31 00:36

#150: Klara - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

Jak to ale muzete tvrdit, ze s tim problem nemaji? :) Rekl Vam to snad nejaky delfin? Az mi pan Kaiser dolozi (coz nedolozil a jen kolem toho mlzi) puvod delfinu, a ze jsou jiz nekolikatou generaci odchovanych v zajeti ( coz take jen tvrdi, ale neni schopen to dolozit) tak Vam Klaro reknu, ze jste mela pravdu. Jenze tohle jeho tvrzeni mi prijde stejne, jako kdyz rika, ze tuhle akci organizuje uz 3 roky, ale na posledni chvili nechava vsechna povoleni. Teda spis z toho mam pocit, ze cekal, az bude mit vyprodane listky :) Trosku neprofesionalni, nemyslite? Podle vasich slov jak ho vychvalujete mi tohle prijde jako prace nejakeho amatera.

Radka

#152 ZÁSADNĚ PROTI PETICI

2013-01-31 22:14

Dnes jsem se dozvěděla, že radnice nepronajme pozemek na plánovanou akci "Delfíni v Praze". Velmi mě to mrzí, protože jsme se já i moje dcera na vystoupení velmi těšily a plavání s delfínem měla dcera dostat jako dárek.
Vůbec nechápu, o co autorům petice jde? Proč vystupují proti akci, která je především pro děti, proti možnosti vidět živé delfíny a dokonce si s nimi zaplavat?!
Proč nebojují za zrušení ZOO? To je podle mě mnohem větší týrání zvířat. K petici za zrušení ZOO bych se přidala hned. Tam jsou zvířata trápena na malém prostoru, bez možnosti pohybu a bez možnosti nějaké aktivity.
Zvířata v cirkusu jsou podle mě na tom úplně jinak, jejich majitelé a cvičitelé je mají rádi, věnují se jim a hlavně - zvířata mají nějakou činnost, mohou nacvičovat čísla a pak vystupovat, z čehož mají radost.
Vystupuji tedy zásadně PROTI VAŠÍ PETICI!!!!!!

Radka

#153 Re: Plnění snů

2013-01-31 22:20

#137: - Plnění snů

Naprosto s Vámi souhlasím! mluvíte mi přesně z duše! Na delfíny jsme se moc těšily a teď to vypadá, že akce bude skutečně zrušena..


Nepřihlášený uživatel

#154

2013-02-01 08:14

Všem kdo chce navštit tuto show bych doporučil vzhlédnout film Zátoka (The Cove)

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-02-01 08:24


Radka

#156 Re: Re: ZÁSADNĚ PROTI PETICI

2013-02-01 10:02

#155: - Re: ZÁSADNĚ PROTI PETICI

Díky, už jsem to podepsala  :-)


Nepřihlášený uživatel

#157

2013-02-01 12:08

Jsem zásadně proti tomuto cirkusu a týrání delfínů obecně. Hanba pořadatelům!

Nepřihlášený uživatel

#158

2013-02-01 14:34

DELFÍNI DO CIRKUSU NEPATŘÍ !!!!!
miluju delfíny

#159 už jsem koupil lístky pro celou rodinu

2013-02-01 18:59

A moc se na ně těšíme :-) jen doufám že to nějaký ekomaniaci nezkazí svými rádoby protesty . Jo a nesrovnávejte Japonsko s ostatním světem mě se jejich přístup k rybolovu taky hnusí v tomhle směru to jsou primitivové.
Monika

#161 Bazén je pro delfíny vězením

2013-02-02 00:33

Jde o to, že sebevětší bazén je VŽDY pro delfíny vězením. Jsou to mořští živočichové a potřebují denně plavat desítky, možná stovky kilometrů ve volném prostoru, brázdit moře a nezastavovat se před zdí bazénu. V dokumentu Zátoka je to vše vysvětleno samotným chovatelem, který uvádí, že byl dokonce svědkem sebevražd delfínů, kteří velmi trpěli omezeným prostorem bazénu. Nic nemůže ospravedlnit toto utrpení delfínů, ani prchavé okamžiky štěstí dětí a radosti postižených. Bohužel veškeré utrpení vzniká NEVĚDOMOSTÍ. Proto jednejme vědomě a se soucitem.

Nepřihlášený uživatel

#162 Re:

2013-02-02 14:15

#1: - Nějaký trapný aktivista, co má za souvislost film zátoka a delfíní show? Kdyby jste měli prachy tak se tam s něma koupete celý den.

 


Nepřihlášený uživatel

#163 Re: Re:

2013-02-02 16:57

#162: - Re:

...oč je delfín méně citlivou bytostí, než vaše děti, že si přejete tohoto úžasného tvora nechat pomalu zabíjet narkotiky bez nichž není schopen žít mimo volné moře? Chce to mít jen ochotu vyhledat více informací a as si i více vážit přírody. sim


Nepřihlášený uživatel

#164 Re: Re:

2013-02-02 17:37

#162: - Re:

Jo to vím už dávno, že kdybych měla ty prachy, tak provozuji něco jako prázdninové ozdravné odpočinkové pobyty pro zvířata sloužící pro lidi. Již před spoustou let bylo mým snem velikánské prostory pastvin pro koně pracující v hippoterapii :)   A jiná bych vracela do přírody, kam patří... sim

 


Nepřihlášený uživatel

#165

2013-02-02 19:04

Jsem proti zneužívání zvířat pro pobavení lidí.

Nepřihlášený uživatel

#166

2013-02-02 21:21

Jsem proti týrání zvířat a je to naprosto zbytečné. A není mi jasné, proč a kdo za to je ochoten zaplatit a tím pádem tuto akci podporovat.
Tara

#167 Re:

2013-02-03 09:59

#166: -  

 

Lepší delfín v delfináriu,kde o něj denodenně pečujou, než aby ve volné přírodě byl loven šikmáči a rozporcován na pochoutku!!! A každý trouba ví, že lovu je ve světě víc něž dost.... Najděte si nějáký lepší hobby, než kazit tisícům lidem radost. Lidi můžou vidět něco,co jen tak neuvidí,pokud by nejeli někam do zahraničí.A on né každej má na cesty finance,že?!! Jasně, i lístky jsou dost tučný,ale pořád to vyjde levněji, než kdyby se trajdalo po Evropě!! Nebuďte tak nepřející!!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-02-03 10:02



Nepřihlášený uživatel

#169 Re: Re: Re: Re:

2013-02-04 10:56

#7: - Re: Re: Re:  

 Chtěl bych upozornit, že video zátoka na Youtube nemá nic společného s odchytem delfínu. Na videu zátoka je vidět  nenormální odchyt delfínů za účelem jídla a nedá se spojovat s odchyty za účelem přesunu do nádrže.

Neni to úplně v pořádku ale ......

Myslíte si že Váš mazlíček v kleci a nebo v akváriu je spokojen? A co pes uzavřený celé hodiny v bytě, myslíte si, že je happy?


Nepřihlášený uživatel

#170 Přemýšlej než začneš ješnat

2013-02-04 13:00

#1: -

Lidi nebuďte hloupí a zamyslete se !

Delfíni se necvičí žádným drastickým způsobem jako jiná zvířata v cirkuse
Je to fourmou hry.. A zvíže které je ve stresu, utiskované nebo nespokojené si porstě nehraje
Tito delfíni si hrají... zamysli s enež podepíšeš takovou blbost..
Proč rušit takoví cirkus ? nemá to žádný smysl.. jen spostě lidí a dětí zkazíte radost
Delfínkům to nijak neublíží..
Každej kdo někdy choval nějaký zvíře mi musí dát za pravdu


Nepřihlášený uživatel

#171

2013-02-04 20:52

viděla jsem něco podobného v životě omylem jednou a plně se ztotožnuji s tím, co petice obsahuje - tato akce se dá pojmout jako show, jako cirkus, jako výdělečný podnik, jako ukázka lidské bezohlednosti vůči bezbranným tvorům, kteří jsou vzati do zajetí, kde jsou cvičeni pro pobavení lidských jedinců.... je to mimořádně hnusné a bezcitné

Nepřihlášený uživatel

#172 Re: Přemýšlej než začneš ješnat

2013-02-04 20:57

#170: - Přemýšlej než začneš ješnat

takhle to vidíte ? tak to bych vám přála abyste byl/a jedním z těch "šťastných" delfínků alespoň den nebo týden !!!!!!!!! petici jsem podepsala právě proto, že jsem přemýšlela, než jsem začala ješnat ...


Nepřihlášený uživatel

#174 Re:

2013-02-05 02:28

#8: - Zajímavé, ale hypoterapii žereš jako každý

 

 


Nepřihlášený uživatel

#175

2013-02-05 02:52

Delfín patří na talíř!