Nechci Miloše Zemana za prezidenta !!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nechci Miloše Zemana za prezidenta !!

hanczik

#1 zeman na hrad

2013-01-26 18:10

:-D co tim docilite? Nic!!! :-D tak už nebrečte :D

Nepřihlášený uživatel

#2 ...

2013-01-26 18:16

Psychiatrická léčebna Opava
Adresa:
Olomoucká 305/88
Opava
746 01
Telefon:
+420 553 695 111
E-mail:
plopa.hlb@coms.cz

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-01-26 19:01

Váš Karel to jaksi nedal ale za 5let to určitě dá



#350 určitě to dá když skončí po volbách zas s hlavou v míse
2013-01-26 18:55



Schwarzenbergovi vypadlo z ucha sluchátko
http://vtipy.netroof.eu/item/9894/schwarzenbergovi-vypadlo-z-ucha-sluchatko/
Možná ho studenti z Třeboně za pět let naučí jak se alespoň vhazuje volební lístek do urny.

http://vtipy.netroof.eu/item/9910/pa-pa/

Text písně Bereniky Kohoutové "Volím Karla":

Volím tebe Karle, tak mě hobluj a vař,
postavím Ti harém, vyzpívám svatozář.
Polož spící hlavu, ke mně do klína,
a pak až tě zvolej, vem mě do kina.

Svý pankáčský kosti na Hradě ohřeješ,
ukážu ti výstřih, a ty pookřeješ.
Napěchuj si dýmku, začíná tvá mise,
nedovol ať skončím po volbách zas s hlavou v míse.

Buď náš poklad a náš šperk,
buď prezident Schwarzenberg.
Buď náš děda, buď náš král,
buď ten Karel, co to dal.

http://vtipy.netroof.eu/item/9910/pa-pa/
Vojta

#4 Rozdíl v motivech

2013-01-27 10:57

Karla lidé volili s pocitem. Miloše volili s rozumem. Kdo trochu přemýšlel a dokázal si zhodnotit oba kandidáty, tak mu muselo vyjít, že lepší je Zeman.
Položte si třeba odpovědi na tyto otázky:
- Souhlasíte s poplatky u lékaře v lákárnách?
- Souhlasíte s církevními restitucemi?
- Souhlasili jste s umístěním radaru v Brdech?
- Jste spokojeni se současnou ekonomickou situací?
- Líbí se vám, jak jsou vedeny jednotlivé vládní resorty?
atd.

Včera v prvních prohlášeních bylo vidět, kdo je lepší z obou kandidátů. Dokonce
I Kárl si musel nechat radit to, co má říkat.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-28 17:57


Antizemanista

#6 Demokraticky má každý právo na svůj názor

2013-01-28 21:04

Jsem rád že tato petice vznikla. A doufám že názor lidí, kteří nesouhlasí s výsledkem voleb prozkoumá patřičný úřad. Jelikož když si prezidenta volí lidé, mohou se proti tomu lidé i postavit a vyjádřit nesouhlas.
občan

#7 Totalita v nás

2013-01-28 21:43

Ukazuje se , že totalita (a dokonce nebezpečí návratu 50.let!) je v nás samých. Nikoliv v komunistickém režimu. Protože to bych dnes musel všechny ty, kteří neuznávají výsledky demokratických voleb, nazvat komunisty. Jistě by se tomu zuřivě ohrazovali oni sami - ale věřím, že i komunisté. O co jde: V naší čím dál elektřinou víc nabité společnosti se vyhraňuje polarizace. Hrstka poblouzněných studentů demonstruje na jihu Čech proti demokraticky (většinou voličů!!!) zvoleným zástupcům. Část umělců protestuje proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Jiní, kteří otevřeně vystoupili na jeho podporu, byli vyhozeni z práce a nebo haněni a dehonestováni. Média v obrovské ofenzívě s řadou umělců táhly jen proti jednomu z kandidátů. TO VŠE NENÍ PROJEVEM DEMOKRACIE, ALE PRÁVĚ NAOPAK, JSOU TO PROJEVY A ZÁRODKY TOTALITY!!! Pro tyto lidi demokracie znamená, že ve volbách smí zvítězit pouze ten, koho jen oni sami chtějí. A pokud se tak nestane, budou demonstrovat za nové volby, za změnu výsledku - prostě opět jen za prosazení toho, co ONI CHTĚJÍ. Navzdory většině. TAK O TAKOVOU "DEMOKRACII" NESTOJÍM! Zvláště, pokud je spojená s pranýřováním všech, kdo se postavili na opačnou stranu barikády. Lidé tohoto typu dál hloubí příkopy v naší společnosti a mají tendenci ji terorizovat. Proto bych totalitu už nikdy nepřisuzoval komunismu - je V NÁS a může se projevit v JAKÉMKOLIV zřízení! Dnešek a chování našich médií a řady našich umělců je toho nejpádnějším důkazem. A je jen otázkou INTELIGENCE každého, aby totalitu v sobě uměl potlačit.

Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Demokraticky má každý právo na svůj názor

2013-01-29 08:02


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Totalita v nás

2013-01-29 09:08

#7: občan - Totalita v nás

Je možné, že v tom leckdo může vidět náznaky TOTALITY, ale tak tomu bohužel není. Je v tom pouze to, že lidé si dobře všímají hlavní podstaty osobnosti Miloše Zemana. Korupčník, podvodník a lhář. A tím, že se dostal teď do této pozice si otevřel dveře k tomu, aby za sebou dokázal velice snadno a rychle uklidit ten  "bordel" co napáchal s tou svojí tzv "Mafií". Cokoliv v předvolebních kampaních prohlásil je lež! A takový člověk má vládnout? Jediné co se mu dá ve skutečnosti věřit, je ten jeho nos mezi očima, který jasně nasvědčuje tomu, že je to notorický lhář a alkoholik.


Nepřihlášený uživatel

#10

2013-01-29 15:15

Můj podpis jsem chtěla vymazat, jelikož jeden puberťák zneužil mojí adresy. Nechci abych byla zde zviditelněna, žádala jsem dvakrát autora této petice o odstranění podpisu, neuspěla jsem. Asi je rád, že má alespoň pár desítek podporovatelů, mimo jiné volila jsem knížete, zemana nemusím ani náhodou. Ale skutečnost, že podpis nelze vymazat, svědčí o demokraii těchto stránek, Takže každému na potkání budu tuto petic rozmluvat!!!! Jaroslava Pošová
Volič Karla

#12 Rudý svině

2013-01-31 02:58

Myslím, že by se mělo uzákonit, aby každý, kdo volil Zemena, musel povině nosit na kabátě velkou rudou pěticípou hvězdu s nápisem "Jsem komanč-nepřítel státu". Aby se jako hned vědělo kdo je kdo!

Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Rudý svině

2013-01-31 06:51

#12: Volič Karla - Rudý svině

Jo. A můžou začít sami. Docela by mne zajímalo, kolik hrdinů by si ji dobrovolně připnulo...


Nepřihlášený uživatel

#14 Hlas za pivo

2013-01-31 13:50


Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2013-02-01 15:17


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re:

2013-02-16 11:30

#15: - Re:  

 Nikdy jsem se tímto způsobem nevyjadřoval a jsem přesvědčený, že můj názor nic nezmění. Volby proběhly, dopadly tak jak dopadly a já byl moc zklamaný. Ono, rozhodnout se mezi dvěma kamdidáty nebylo jednoduché. Snad jen, že jsem nechtěl hlavně Zemana, ale panu Karlovi jsem nakonec přál zdraví a relativně klidnější život. To byla jediná útěcha, protože si ho vážím. Pan Zeman - lži, arogance, sebestřednost a velké plány, které se často ani neslučují s pravomocí prezidenta. A taky bych byl moc rád, kdyby se pan Zeman neustále neprojevoval citáty jiných, ale aby mluvil za sebe. Ti ostatní něco skutečně dokázali, ale on? - GROS, ŠLAUF, HŮLKA, vysočina a moudra z knih. Jeho chování po zvolení - katastrofa. Na vysočině auta, dvě ochranky, nákupy autem opět s ochrankou, dcela s autem a ochrankou s kamarády a opět lži a mystifikace. Všechno je to ale za NAŠE peníze... Nebude to lehká doba. Nám všem držím palce.

Luboš


Nepřihlášený uživatel

#17

2013-12-18 15:56

Podepisuji petici, proto že se vůbec stal prezidentem naší české republiky.
Jenom nás ničí.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-07 21:40

Stydím se za takového prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-09 18:44

Pokud si s tímto samolibým důchodcem , který našemu národu dělá jen ostudu, neumí poradit parlament, jsou občanské iniciativy jediná šance, jak mu to dát najevo.

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-17 08:36

je hanbou celej Europy!

Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2015-01-03 10:39

#20: -  

 Evropa je hanba sama sobě. Je to děvka usa fašismu a siobolševismu.

DÍKY ZA PREZIDENTA ZEMANA !


Nepřihlášený uživatel

#22 Re:

2015-01-03 10:40

#18: -  

 Styď se, styď - až se ustydíš. Ty by jsi raději válku v Evropě, kterou tady zatahují usa?


Nepřihlášený uživatel

#23 Re:

2015-01-03 10:41

#17: -  

 Jenom nás zachraňuje.

To je jiný, správnější pohled.


Nepřihlášený uživatel

#24

2016-10-23 03:22


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: ...

2016-10-23 03:28

#2: - ... 

Údajně to na to ještě není. Údajně to s tím volem budeme muset ještě vydržet.