VÝZVA OBČANÚM ČESKÉ REPUBLIKY. VYSTUPME SPOLEČNĚ Z EU.


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-09 15:43

konecne peticve za neco dobreho pro nas!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2013-11-11 09:06

Vlastimila Spa Komisaři jsou nejen nevolení ale také neodvolatelní a nikomu se nezpovídají....pročtěte si velmi pozorně Lisabonskou smlouvu... jsem pro ekonomickou spolupráci i jinou spolupráci v Evropě avšak jen pod volenými zástupci jednotlivých zemí ne pod touto maškarádou pro nedobro Evropy a jejích občanům ke škodě.

máňa

#3 očkování

2013-11-11 16:49

Mám 3 vnoučata.Dvě starší jsou plně očkována již od narození.Obě mají neustále zdravotní problémy.Třetí vnouče nepoznalo injekci.Je to úžasné,pohodové,absolutně zdravé dítě,které nemělo nikdy ani kapičku u nosu,natož aby bylo jakkoliv nemocné.Jsem všemi deseti pro dobrovolné očkování a já osobně pro NEOČKOVÁNÍ vůbec!

Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-13 16:31

EU nám nic nepřinesla, naopak , vše co bylo pro naši republiku dobré tak nám zakázali, nebo udělali opatření, že nebylo možné udržet výrobu a tak být soběstačný.Do jisté míry má na svědomí také nezaměstnanost.Nevidím nic co by pro nás bylo pozitivní.

V. Mlich

#5

2013-11-25 10:44

V petici chybí zmínka o eurofondech, které jsou největším zdrojem korupce. Místo, abychom své peníze utratili za co chceme sami, posíláme je do Bruselu, kde pánové s patentem na rozum rozhodnou, co si za ně můžeme pořídit. Pak u nás vypadají jako peníze "z nebe spadlé" a tak se s nima taky zachází. Nemluvě o tom, že když nesekáme dobrotu, vydírá nás Brusel, že neproplatí stavbu, která už je hotová. Nic na tom nemění ani fakt, že jsme zatím tzv. čistí příjemci, t.j. z těch cca 600 mld vyčerpaných na Polívkovy farmy, golfová hříště atd jsme poslali do Brusele jen 340, protože těch zbylých 265 mld budeme muset do poslední kačky vrátit. Další finanční Damoklův meč je 340 mld pro euroval, jakmile přijmeme euro, Slováci si na to museli půjčit.