Petice za bezpečnou Příbram

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za bezpečnou Příbram

Občanka PB ;-)

#1

2014-01-13 18:49

Hezké, snad to k něčemu bude!!
Jen by to ale chtělo vyřešit příčinu a nemuseli bychom se zabývat důsledky !!!


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-01-13 18:50

#1: Občanka PB ;-) -

Jedině odstěhovat ty indočechy na ostrov


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-01-13 18:53

Nejsem sice z Příbrami,ale díky bývalému zaměstnání vím,jak je nebezpečná,díky nekonečnému přibývání občanů ,,slovenské romské národnosti,,bezpečnější opatření uvítá snad každý slušný občan :-)

Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2014-01-13 19:00

#1: Občanka PB ;-) -

Ano, jelikož město příčinu není ochotno řešit, rádi bychom alespoň docílili maximálního zmírnění důsledků.

Děkujeme všem za podporu!

Občanka PB ;-)

#5 Re: Re:

2014-01-13 19:02

#2: - Re:

Přesně to jsem měla na mysli.. to je příčina všeho bordelu tady, jen jsem to nenapsala na plnou hubu :D


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-01-13 19:45

Nějaký čas jsem na Příbrami bydlel a chvílema je to dost drsný,hlavně všichni vědí kteří zmetci černý tohle dělaj,ale nic se jim nikdy nestane protože by to byl rasizmus,že.Ale když cikán okrade a zbije nějakou babku tak už to rasizmus neni jen kdyby dostal přez tlamu on !!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-01-13 19:59

konečně to někoho napadlo..děkuju moc!!!
Autorka

#8 Re:

2014-01-13 20:07

#7: -

Já díky za podporu!


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-01-13 20:18

Jako řidič autobusu,když vozím ženy z odpolední a prosí,abych jim zastavil co nejblíže u bydliště skoro s pláčem,tak to není normální,často je přepadávají cikání,také kradou v Tescu na rampě prázdné basy od piva a nosí je do Alberta.

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2014-01-13 20:20

#6: -

Přesně tak to je.


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-01-13 20:29

tak vzhuru do boje.

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-01-13 20:55

Ano, prosím o posílení hlídek, aby bylo v krásné Příbrami příjemné a bezpečné bydlení..
a člověk se nebál pustit dítě samotné do školy a ze školy a na nákup a do zájmového kroužku.. a za kamarády.. a já abych se nemusela bát také vyjít na ulici beze strachu z přepadení a oloupení.

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-01-13 21:12

Chtělo by to aby přijelo hodně moc fašounů a dali jim přes ty černý držky...Uvažujte spíše o svolání demonstrace...Stát nám nepomůže, možná posílí hlídky z našich daní ale ty stejně budou jen buzerovat více řidiče a o tohle se starat nebudou, jen tady budou další zakomplexovaní blázni pokutovat slušný lidi

za 5 dvanáct

#14 ...už je nejvyšší čas

2014-01-13 21:55

je čas ukázat že ti nedotknutelní rasově utlačovaný nebo lépe řečeno přiživníci jen kradou a ničí věci těm kteří chodí do práce a někteří ne jen do jedné..... Myslím že to zvedne i pány z radnice až lidem dojde trpělivost a začnou si chránit majetek a rodiny...

Nepřihlášený uživatel

#15 ím j

2014-01-13 22:37

#8: Autorka - Re:

 

Nebydlím již několik let v Příbrami,ale mám tam rodinu a přátele. Doufám,že to k něčemu bude,držím pěsti,ať máte štěstí,ať se situace brzy vyřeší. Je to šílené,číst co se tam nyní děje. Ikdyž Příbram byla vždy vyhlášená jako mafiánské město,ale doufám,že nikdy to nebude cigánské gheto! Držte se obyvatelé! Jinak bych ještě třeba vymyslela petici pro policajty,aby měli větší pravomoce,ikdyby je jen seřezat,parchanty,nebo rovnou střílet,pro policajty bez následků.

S pozdravem rodilá Příbramačka


Nepřihlášený uživatel

#16 stlačená tma...

2014-01-13 23:09

Je hrozný pozorovat, co se tady děje...nedavno sem byl svědkem jak 3 cigánští zmedci před barákem ve dne řvali na starou pani a radši tady ani nebudu zmiňovat co všechno sem slyšel.A vůbec je nezajímalo, že kolem chodí lidé...ty se nezastavěji před ničim...co s nima?Rada...ASFALT PATŘÍ NA ZEM!!!!

Anonymous

#17

2014-01-14 05:53

V Příbrami jsem se narodila a žila do svých skoro 30-ti let. Když jsem byla malá, nikdy se rodiče nebáli nechat nás lítat venku, chodit samotné do školy a na kroužky. Od kamarádů vím, že teď děti nepustí ani nakoupit za rok do krámu. Je to strašné, co se děje...sama jsem to zažila. Jsem ráda, že jsem z Příbrami pryč, ale mám zde rodinu a kamarády a nerada bych, aby se jim něco stalo. Je mis z toho smutno.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-01-14 06:27

Doufám, že petice pomůže...

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-01-14 07:51

Podepsáno. Po 10ti letech se budu vracet zpet do Pb a urcite chci aby byla bezpecna. Bohužel mám zkušenost takovou, že me ve 3 třídě za bílého dne napadly tři romky jen proto, že jsem jim nedala cigaretu. Vse viděl tehdejší učitel, či ředitel speciální školy na 8.ZS. Okamzite nasledovala nemocnice, ze ktere me hned odvezli na PČR, kde jsem 3 hod.vysvetlovala co se stalo. I přes to, že věděli o koho jde žádný postich nebyl a nadale se to neresilo... Dnes už mam sama 7 letou dceru a stát se to ji, už to dnes resim jinak.

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-01-14 08:04

Souhlasím s myšlenkou autora této petice.
deda

#21

2014-01-14 08:20

Je zajímavé kolik městských policistů je vidět na př. při akci "Velbloudi na náměstí". Jinak je potkám jen při zavírání řetězů v Pražské ulici. Rád bych je viděl ve večerních hodinách v ulicích města a na místech, která občané označují za nebezpečná, nebo kde dochází k porušování pořádku, případně vyhlášek a zákonů.
ds

#22

2014-01-14 08:31

Chodím providelně v noci ze Staré Příbrami na Březové Hory. Nikdy v noci jsem nepotkal ani jednoho policistu, podotýkám nikdy! To se to pak krade a přepadává.
Katka

#23

2014-01-14 08:37

Já zase MP vidím jedině u nemocnice, kde koukají kde kdo stojí špatně autem a na placených parkovištích přilepené k přednímu sklu koukajíc na lístky. Nevím, ale tahle práce není moc záslužná, lidi se díky kontrolám parkování nebudou v Pb cítit bezpečně. Chce to procházet ulice!!Pak by se nemuselo stát, že přepadnou a zbijou paní v pravé poledne u viaduktu!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-01-14 09:01

Bydlím přímo v domě,kde sídlí Bedna.Je to tu hrůza.Alespon by je měli vychovávat,jak tu neznečišťovat okoli.

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-01-14 09:35

Jsem příbramský rodák,rodné město navštěvuji několikráte do roka.Mám přirozený zájem o dění v rodném městě i když zde již několik desítek let nežiji.Souhlasím s obsahem petice a držím všem občanům Příbramě palce ve snaze o větší bezpečí,vždyť policajtů máme nejvíce v Evropě.Jen kašlou na svou základní povinnost a mohou si jí psát na služební auta jak chtějí,když se jí v praxi nedodržují!!Co dělá Městská policie?Je plná protekčních lidí,kteří se snaží jen plnit obecní pokladnu výběrem pokut,např.za rychlou jízdu aut??Hanba magistrátním úředníkům!!!