STOP legálním lichvářům

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno STOP legálním lichvářům


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-01-29 07:57

Nejlépe by bylo zrušit celý český pseudokapitlistický systém.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-02-01 11:05

Je potřeba skoncovat s darebáky,podvodníky a zloději,kteří se obohacují na úkor obyčejných lidí a ještě za tiché podpory vlády.
sazava

#3

2014-02-05 18:15

Zil jsem leta v Kanade a v tisku jsem nevidel jediny inzerat typu pujcime vam bez referenci vlastne ani jiny inzerat o pujckach.A pokud banky nebo jiny poskytovatel nabidl klientovi kredit
tak byl sakra opatrny a bez referenci nebo rucenim majetkem nikdo pujcku neziskal.Ated to podstatne kdyz banka a nebo obchod dal klientovi kredit a ten prestal platit tak soudce dotycne instituci rekl ze mu nemeli pujcovat a ze si meli lepe vybrat klienta.Proto tam nejsou zadni lichvari.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-02-06 07:41

Je dobré,že tato petice vznikla,důležité je,aby prosadila svůj cíl,za ten považuji zákaz provozování půjček soukromými osobami.

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-02-07 13:34

#3: sazava -

Děkuji, vážím si vaší podpory, prosím sdílejte petici mezi přáteli. Děkuji


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2014-02-07 13:35

#4: -

Díky, vážím si vaší podpory, sdílejte prosím petici s ostatními. Mockrát děkuji

Karel

#7 Re:

2014-12-23 10:49

#3: sazava -  

Vášemu popisu se mi nechce věřit. S tímto typem půjček mají velké problémy i v USA - doporučuji následující video. Je to česky a je tam i přeloženo, o jaká všemožná opatření se snažili, ale pokud existuje poptávka ...

V ČR je naprosto klíčové omezit advokátsko-exekutorskou mafii nastavenou na koupě malých pohledávek, převod na zahraniční společnost a účtování maximálních nákladů a drsného vymáhání v exekuci. Plně podporuji aktivity Člověka v tísni v oblasti lichvy. Viz  http://www.clovekvtisni.cz/cs/socialni-prace/dluhy-1 Vím, že je hodně lidí kritizuje, že používání termínu "etické úvěrování" apod. je na hraně, ale je fakt, že aspoň trochu už pomohli zlepšit situaci u nás ...