Výzva k vytvoření jednotné psychologické komory v ČR


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-02-19 21:00

souhlasím s vytvořením psychologické komory

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-02-20 07:13

Komora měla být už dávno. Doufám, že konečně bude. EV

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-02-20 09:35

Souhlasím s výzvou.
Petr V.

#4

2014-02-20 10:40

Další "odbory", které skončí podobně zpolitizovaně jako ČLK za Ratha??

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-02-24 09:38

Jsem pro jednotnost a psychologickou komoru, PhDr. Jitka Šebová Šafaříková
Totínová

#6 Jednotná psychologická komora

2014-04-23 17:51

Přeji si vznik jednotné psychologické komory. Bohužel Asociace klinických psychologů /jsem členem/ tyto snahy tříští, takže je pravděpodobné, že nebude ustanovena komora žádná.Představa, že kromě České lékařské komory existují ještě komora internistů, komora chirurgů, gynekologů ...atd. je úsměvná.Lékaři se dokázali dohodnout, i když každý jejich obor je specifický. Kéž bychom to dokázali i my.
Totínová Marie
Martin Doležal

#7 Předmět

2014-06-26 07:38

Jakákoliv seriózní iniciativa by měla mít seriózní zázemí, což tento web neposkytuje, protože je naprosto zahlcen reklamním balastem. Obávám se, že psychologové odmítnou podepisovat cosi nepřehledného ve změti blikajících bannerů. Tudíž ani já nepodepíšu něco, co je odsouzeno k nezdaru hned v zárodku :-).
Dr. Dobeš Dušan
Nepřihlášený uživatel

#8

2015-02-11 07:40

Již dávno měli dosavadní představitelé ČPS tuto záležitost vyřešit. Pouze jejich osobní zájmy a kabinetní politika/ v tom nejhorším slova smyslu/ brzdí společenský a odborný rozvoj psychologie jako svéprávného vědního oboru.


Nepřihlášený uživatel

#9 #9

2016-11-09 08:46

Myslenka vlastni psychologicke komory me vcelku oslovuje, trochu problem mam s vyrokem "členství v teto komore bude podminkou vykonu prace psychologa". Kdo bude mit tu moc o mem clenstvi rozhodnout? Jen velmi nerada bych vkladala moc do rukou lidi, ktere neznam... Verim ale, ze pokud vytrvate, vase usili prinese plody.