Jsme PROTI: EU chce sjednotit legislativu pro držitele zbraní

Majed El Zein

#1

2014-02-17 21:13

Dobry den, ,,ahojky blaho přeju Jjjj hmm m ♡ ☆ ♧ ↓ ↑ ◀ ▶ ; 0)

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-02-17 21:16

Ahojky ♡♡☆♧

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-02-17 22:27

Nedá se žít na kolenou!!! To už je lepší padnout v boji!!!
Vaclav Mikes

#4 Zneni petice?

2014-02-17 22:35

Mozna jsem uz dnes slepy, nicmene nevidim zneni te petice ... muzete me navest, prosim? Komu je urcena? Kam pujdou podpisy? "Jsme PROTI: EU chce sjednotit legislativu pro držitele zbraní" je ponekud vagni formulace.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-02-18 07:39

zabíjejí lidé ne zbraně !
čím se mám bránit při útoku ? papírovým kapesníčkem ??!!§§

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-02-18 09:01

jsem proti ,aby nám EU sjednocovala legislativu v oblasti držení zbraní a naopak jsem pro , aby Česká republika daleko víc ve prospěch vlastního obyvatelstva učinila v rámci práva na obranu za použití zbraně

Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2014-02-18 10:21

#6: -

rozhodne ale ne posmrkanym, tim byste riskoval pripadnou zalobu za sireni nakazlivych chorob

 


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-02-18 11:58

Podepíšu se pod každé slovo z této petice! Ve Velké Británii stoupla kriminalita od doby, kdy stát povinně vykoupil legálně držené zbraně, o několik desítek procent!

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-02-18 15:44

Jsem za :) EU by si měla rozmyslet do čeho všeho chce kecat.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-02-18 15:59

unie už mě nic neříká a ještě tohle nesmět se bránit a chodit na střelnici

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-02-18 16:11

Proti nesmyslné unii jsem od začátku... nic pozitivního nepřináší...

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-02-18 16:48

Držení zbraní (a jejich registrace) je v demokratickém systemu běžné a plně v souladu s demokratickým zřízením.Bát se musí pouze osoba, která něco páchá proti demokratickým principům společnosti.
Zbraň může držet osoba, která je duševně,fyzicky a lidsky schopná řešit její použití a je si vědoma následků jejího použití. Restrikce nic nevyřeší (viz USA prohibice, resp. právě naopak.

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-02-18 18:02

když jsem viděl v televizi nového ministra vnitra tak se ve mě vařila krev s výrokem že když se slušní lidé budou bránit se zbraní v ruce tak že se tady z toho stane divoký západ mě připadá že on z toho udělá divoký východ

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-02-18 19:01

NESOUHLASÍM Z OMEZOVÁNÍM DRŽENÍ ZBRANÍ OBČANÚ !!!

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-02-19 05:58

nový pan ministr zřejmě žije jinde nebo záměrně straní gaunerům, upírat občanům právo na obranu totiž nic jiného není, škoda, že místo napadených v Duchcově nebyl on -asi by měl jiný názor-když se cítí tak bezpečně proč má ochranku?

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-02-19 09:25

Odebrání legálně držených zbraní slušným občanům nám dává velikou jistotu toho, že gauneři se již nebudou mít čeho obávat. Zářným příkladem je Anglie, kde podobné opatření dokázalo několikanásobně zvýšit kriminalitu. Nemám námitek, pokud na žadatele o zbrojní průkaz budou kladeny vyšší nároky, ze strany psychycké způsobilosti. Trestejme tvrdě vážné a úmyslné přestupky a trestné činy způsobené střelnými zbraněmi, ať už legálně, nebo nelegálně drženými, ale plošné odebrání legálně držených zbraní nikde ve světě nic nevyřešilo, naopak je spousta příkladů kde působilo kontraproduktivně.

Mortis

#18

2014-02-19 13:21

Oni se jen bojí že lidé se zvednou a se zbraněma půjdou chránit svůj stát, protože stát je lidu. A né vlády, také není lid státu jak se snaží vehementně vecpat do myslí dnešní mládeže. Lid bez krále přežije, Král bez lidu není král. Staré leč stále funkční.

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-02-19 18:48

Jsme svobodní lidé, chceme mít možnost obrany před násilím a možnost sportovního vyžití podle své záliby. Již bylo dost podrobování se diktátu EU !

Nepřihlášený uživatel

#20 Fakt je že

2014-02-20 12:46

Jediné co zastaví hajzla ze zbraní je někdo jiný kdo má zbran .

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-02-21 11:43

Stále ve veřejných sdělovacích prostředcích jsou prezentovány útoky na bezbranné oběti,v převážné většině slušné a pokojné občany.Musí být dána možnost se účinně bránit třeba se zbraní v ruce a soudy musí tuto obranu neposuzovat jako nepřiměřenou .

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-02-22 07:59

Chtějí nám sebrat zbraně aby jsme se nemohli bránit nedemokracii EU, USA a NATO. To je celý.

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-02-22 11:13

Vzhledem k tomu, jak se vyostřuje situace v Velké Britanii, Belgii a teď i v Ukrajině, do které to nemáme daleko, myslím, že je rozhodně namístě být připraven na svou obranu.

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-02-22 13:02

Zdravím všechny. Jsem proti, aby nám Unie kecala do čehokoliv, ale určitě bych nezmírňoval naše zákony ohledně nošení střelných zbraní. Jsou dost přísné a to je v pořádku. Právo nosit pepřák, paralizér, nebo teleskopický obušek může u nás nosit každý. Problém spíš bude v zákonech, které nám ukládají, jak moc se můžeme bránit. Mgr. Pavel Černý bude určitě dobrý kandidát,celý život pracoval se zbraněmi, vystřílel tisíce nábojů, určitě vlastní několik střelných zbraní a rád by zastřelil každého, kdo se na něj jen špatně podívá. Podle mně takový člověk by neměl figurovat v rozhodování o zákonech o nošení zbraní. Doporučuji se podívat na dokument od Michaela Moora "Bowling for Columbine" potom si pusťte večer zprávy a pochopíte kde je problém. V počtu zbraní to rozhodně není.

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-02-22 13:29

Proti nesmyslné unii jsem od začátku... nic pozitivního nepřináší...