Chceme Petra Tona ve Spartě !

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme Petra Tona ve Spartě !


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-05-08 22:19

Tenhle Sparťan je NÁŠ !!!

Nepřihlášený uživatel

#27

2014-05-09 07:23

Chci Petra Tona ve Sparte.
Spartone

#28 Vedení to zlomí vaz ve vztahu s fanoušky

2014-05-09 13:03

Petr Ton je pro mě nejoblíbenější hráč vůbec. Pokud by chyběl v našem kádru, bude myslím si každý fanoušek Sparty (o fanoušcích Petra nemluvě) bude doslova NASRANEJ a může se stát, že místo "Fandí celá hala" bude na tabulích nad kotlem svítit "Fandí prázdná hala". Vedení ví dobře, že srát fanouškům na hlavu se jim nevyplácí. Začíná to odlivem návštěvnosti, pokračuje demoralizací týmu a následným Play-out.. Pokud to nevidí těch pár kravaťáku, tak já myslím, že my, co máme místo srdce rudé "S" a v žilách nám teče sparťanská krev, víme dobře, že spojení HC SPARTA PRAHA a Petra Tona není roztržitelné jinak, než že Péťa jednou(a snad ne brzo) ukončí kariéru se vší parádou v našem dresu za skandování stojící haly! Promiňte za dlouhé psaní, ale kdykoliv si na tohle vzpomenu, vždycky se pěkně naseru. I můj otec, kterej se nikdy neúčastní ničeho veřejného přišel včera s tím, že chce zaslat ostrý dopis vedení.. odkázal jsem ho k podpisu petice :)

Nepřihlášený uživatel

#29

2014-05-09 18:15

po Zábrodském nejlepší útočník,který kdy byl ve Spartě

Nepřihlášený uživatel

#30

2014-05-09 18:41

podepište Petra tona!!! nebo už tam nikdy nepudu
ProstěSparťan

#31 Pro mě je to nejlepší hráč

2014-05-09 22:50

Prostě Ton je pro mě nejlepší a hlavně na něj se chodím dívat...... na jeho skvělou hru a zkušenosti to je prostě pohled sparťana a tím Ton musí už zůstat.

Nepřihlášený uživatel

#32

2014-05-10 04:48

nechápu jak může Sparta vůbec přemýšlet zda tohoto hráče vůbec dále angažovat od koho se ti mladí mají učit pánové funkcionáři probudte se Peta Ton je Spartanská ikona

Nepřihlášený uživatel

#33

2014-05-10 11:00

Petr Ton a Jarda Hlinka jsou legendami Sparty již dnes. Oba dva jsou a zůstanou nesmazatelně zapsáni do historie Sparty. Oba jsou sparťanští srdcaři a vedení Sparta by jim mělo vyjádřit nejen vděk, ale především úctu, kterou si oba zaslouží. Není nic výmluvnějšího a krásnějšího, než když se z ochozů ozývá vyvolávání "Ton, Ton, Petr Ton" nebo "Járda Hlínka". Souhlasím s názorem, že pravověrní fans Sparty si zaslouží chodit a těšit se na sparťanské osobnosti-legendy, tedy na Tony, Hlinky, Kratěny, Broše ...., a ne na legionáře typu Divíška, Málka a jim podobné. Snad se vedení Sparty vzpamatuje a uvědomí si, kdo z hráčského kádru představuje opravdovou sparťanskou jistotu a stabilitu. Taky bych se rád po dlouhých letech dočkal loučení se sparťanskými legendami po skončení posledního zápasu jejich kariéry před vyprodanou halou !!!

Nepřihlášený uživatel

#34

2014-05-10 21:28

Nejlepší extraligový hráč nám přeci nemůže nesmí :-D odejít !!!!! Milujeme ho !!! Š.B.K.

Nepřihlášený uživatel

#35

2014-05-10 22:46

Petr Ton je Sparťan a Sparta je Petr Ton.
Hlavně kvůli Toňákovi si každý rok kupuji permanentku. Je to bůh a rád bych ho viděl v našem týmu i v příštím roce. Hlavně je to skvělý hokejista, stačí se jen podívat na statistiky. popravdě moc tomu nerozumím, proč ještě není podepsaný :-(.
Vláďa 40

#36 Petr Ton

2014-05-11 16:58

Sparta už nesmí pouštět pryč své ikony a PETR TON IKONOU A HLAVNĚ VELKÝM HRÁČEM POŘÁD JE !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#37

2014-05-11 17:43

Petr je bojovník a bojuje a hraje srdcem za tým
Sparta bojuje

#38 Petr do SPARTY

2014-05-11 17:45

Petr je bojovník a bojuje srdcem za tým a tvoří i tu hru chce me ho tam ... PODAT MU SMLOUVU NA TUTO SEZONU!!!!

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-05-12 05:34

To samé platí i o Jardovi Hlinkovi!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#40

2014-05-12 06:45

podepisuji, protože je stále nejlepší !

Nepřihlášený uživatel

#41

2014-05-12 12:19

byla by škoda kdyby odešel tak talentovaný hrač jako je petr ton protože je to nejlepší hráč ve spartě a je to muj vzor vždycky když hraju florbal tak si představuju že sem pravě on 87 musí tam zustat jinak sparta příde o nejlepšího hrače a nas fanoušky to bude mrzet :(

Nepřihlášený uživatel

#42

2014-05-12 12:37

Patřím k velkým fandům Péti..nepotřebuje dokazovat kvalitu ,on byl je a bude Velkým Slušným panem Hráčem napořád. A pokud ho Sparta nepodepíše ,pak je to jen její Ostuda.V tomto případě nejde o peníze...Péta je IKONA...ani pro ni není místo..? a to nemluvím o Jardovi Hlinkovi...je mi smutno ,když se musí peticí zviditelnovat zájem..o takové hráče...Ton,Ton,Petr Ton!!!!
Rikki

#43 Dokonáno

2014-05-13 09:25

A je to :( :( :(
Vláďa 40

#44

2014-05-13 10:03

To je ostuda Sparty, jak to dopadlo. Teď ho pustili, resp. vyhodili a za pár let ... Toňák mi bude chybět, patřil k těm, kvůli nimž jsem na hokej chodil. Začínám litovat, že jsem si koupil permanentku na příští ročník. Doufám, že aspoň Hlinku nepustí.

Nepřihlášený uživatel

#45 petr

2014-05-13 10:18

Ostuda vedení. Já osobně se ze stálého návštěvníka stanu maximálně svátečním hostem. Hlavně, že pan Jandač má smlouvu na sto let...

Nepřihlášený uživatel

#46

2014-05-13 10:43

Ve vedení je spousta čuráků, příští sezónu to bude boj o vyhnutí se baráži
Mirokym

#47

2014-05-13 11:31

Ton je legenda, Ton do Sparty patří, ještě na to má! Takhle se k legendám nechová!!!
KADEL

#48

2014-05-13 16:26

Pane Břízo vy jste končil s titulem v kapse, odchazel jste se vší paradou....!!!PAN PETR TON ještě neřekl poslední slovo.Spartě jsem fandil, fandím a dal budu, ale takhle se zbavit PANA HOKEJISTY???????Kdo bude další, Hlinka?????
Tom

#49 Tom

2014-05-13 19:37

Břízo, na každou svini se voda ohřeje!!!
Co jsi to provedl s Krtkem? Býval tvůj parťák ve Spartě. Spali jste spolu při výjezdech na pokoji atd. Prý nemá perspektivu, podlomené zdraví.... A udělal titul v Plzni. Co?
A teď Toňák!!! Nemám slov.
Tímhle definitivně končí Sivkova éra.
Seš křivák, Břízo!
igor

#50 Petr Ton jde do Slavie

2014-05-14 11:11

Petr Ton jde do Slavie .....