PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

/ #233

2013-07-16 23:02

Dobrý den,to co se tady děje je diskriminace,všech slušných lidí.Starám se o velmi nemocnou maminku,která je upoutána na lůžko a vyžaduje celo denní i večerní péči.Léčením jí dekubity,spotřebuji mnoho mastiček,které jsou drahé a VZP na ně nepřiplácí,mnoho plen i jiných potřeb zdravotních.V prosinci jsem s maminkou zažádaly,o zvýšení příspěvku z druhého stupně na ten nejvyšší,neboť maminka se nemůže ani sama najíst,či napít.Jeto již 8 měsíců a ještě to není vyřízeno z uřadu práce v Praze 9.I když již přišlo rozhodnutí,že soud schvaluje příspěvek na stupeň 4 a rozsudek již nabyl právní moci,tak mi tamější úřednice,řekla,že je doba dovolených ať si počkám na příští měsíc.Řekla jsem ji že si budu stěžovat,že potřebuji pro svoji maminku,která pracovala těžce a platila 42 let poctivě daně,peníze abych ji mohla nakoupit hodně lékařského matrialu.Bylo mi řečeno ať si počkám,že se nedá nic dělat a zaklapla telefon.Jsou drzí a arogantní.Stát se to v Německu,okamžitě by byla vyhozena a nejen ona,ale všichni,kteří to schválně zdržují.Připadá mi to,jako by čekaly úřední myši,až ten člověk umře,podám stížnost a budu bojovat o maminčina práva!Není možné,aby takto jednali s člověkem ,který dřel na ně hlavně a platil daně!Widmanová