Petice na podporu Ferdinanda Porsche

Tomáš Pečenka
Jablonec nad Nisou

/ #105 Má podpora pana Porsche se stále upevňuje.

2013-12-09 14:05

Doposud jsem četl všechny příspěvky. S mnohými se plně ztotožňuji. Jsou určitě od historicky znalých a především inteligentních lidí. A příspěvky, které jsou zde v menšině, tak jako petice se 150 podepsanými lidmi, která vyvolala tuto proti petici, založenou panem Alešem Reinerem. Můžeme proto brát vážně příspěvky od některých anonymů, kteří jsou natolik zbabělý, že se již jaksi zapomínají ze setrvačnosti podepisovat i v dnešní netotalitní době? Stydí se za svůj veřejně napsaný nebo vyřčený názor? Bohužel je vážně brát musíme, neboť je jich stále mezi námi mnoho. Tito lidé vůbec nepochopili o čem tato petice je, proto je mi jich líto. Velice si ulevím, až jednou budou lidé, především u nás v ČR, brát věci s nadhledem a seriózním přístupem s velmi důležitým přihlédnutím k nezkresleným historickým faktům bez vlastního zviditelnění na úkor například slavného jedince, kterému nesahají ani po kotníky. Zkuste milý pánové něco dokázat samy. A jestli se na to necítíte, tak nešpiňte ty druhé, slavnější rodáky …… Mě osobně velmi těší, že doposud podepsalo tuto petici více jak 900 osob a pevně věřím, že podpisy budou i nadále přibývat. Děkuji Aleši Reinere. Děkuji všem, kteří tuto petici podepsali a ještě podepíší.