podporujeme prezidenta Zemana

mardec
Nepřihlášený uživatel

/ #360

2014-11-04 23:22

Současný prezident, pan M. Zeman je prvním prezidentem (a pár jsem jich už zažila), kterého si opravdu vážím. Nejen proto, že celým politickým martýriem prošel čestně a zůstal obyčejným člověkem, ale hlavně proto, že i v pozici prezidenta zůstal být jedním z nás ... na nikoho a na nic si "nehraje", je svůj - nepředstírá, že je nadčlověk - přiznává své chyby i zlozvyky, je otevřený a své názory a připomínky dává otevřeně najevo (padni komu padni). Má svůj názor a ten dává otevřeně najevo - není to prezident mamonářů, korupčníků a tunelářů ... je to NÁŠ prezident, nás obyčejných lidí a zastává NAŠE zájmy! A je mi úplně ukradené, jestli se nelíbí EU, Kalouskovi, Schwarzenbergovi ani jiným - naopak - čím víc oni po něm "plivají", tím víc si ho já vážím. - Pravda je nepříjemná - a on ji otevřeně hlásá - bojuje za nás .... Cítím povinnost bojovat za něj ... NENECHME HO OSAMOCENÉHO - POSTAVME SE ZA NĚJ!

PS.: jen ještě chci dodat - vulgarismus, za který je v současnosti napadán, není nic jiného, než překlad anglického názvu .... pokud v angličtině není tento výraz vulgární, zatímco v češtině ano ... pak nevím, jak tomu mám rozumět .... diskriminace českého jazyka?