podporujeme prezidenta Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

#351

2014-11-04 21:11

nesnáším tuhle štvanici

Nepřihlášený uživatel

#352

2014-11-04 21:12

moc nechápu tyto stránky, ne účel , ale podivnou funkci


Nepřihlášený uživatel

#353

2014-11-04 21:19

Pan prezident republiky zašel se svými výroky příliš daleko, v tomhle jeho kritikům plně rozumím. Rozhodně by se za svá slova měl důrazně omluvit. Ale technicky vzato jsem na jeho straně. To, co řekl o služebním zákoně i o skupině Pussy Riots, je jednoznačně pravda. Vadí mi výhradně to, jak to řekl. Rozhodně to ale nevidím na důvod k okamžitému odstoupení.

Výrazně víc mi vadí měření dvojím metrem. Jiní vrcholní politici, například Kalousek nebo Schwarzenberg, jsou jasně známí svou sprostou mluvou a nikdo je za to veřejně nekritizuje. Tihle dva i celá TOP 09 by měli radši mlčet,a to v každém případě. Ti udělali ČR snad 1000x větší ostudu.


Nepřihlášený uživatel

#354

2014-11-04 21:26

Každý národ má takového prezidenta, jakého si zaslouží. Tak se milí spoluobčané probuďte ze snů o milionech a hledejte řešení, jak se z toho svinstva vyhrabat. Plíšek

Nepřihlášený uživatel

#355

2014-11-04 21:39

Řekl na "plnou hubu" to, co si myslí většina lidí. Lepší říct vulgárně pravdu, než mazat lži kolem huby jako ostatní zlodějíčkové z politiky.

Nepřihlášený uživatel

#356

2014-11-04 21:50

necht si všichni vzpomenou,co tu prováděl 25 let pan KLAUS

Nepřihlášený uživatel

#357 Re:

2014-11-04 21:52

#356: -  

 Se Zemanem, na to také vzpomeňte...

jarkaj

#358 Re:

2014-11-04 22:05

#24: -  

 Výborně napsáno !


Nepřihlášený uživatel

#359

2014-11-04 23:01

Dle mého nazoru zde vůbec o vulgarni výrazy nejde, ale je to součást hysterické kampaňě proti hlavě státu strukturami,které dobře známe a které se snaží rozeštvát národ obdobně jako Ukrajinu. Nenechme se zmanipulovat!!!!!
mardec
Nepřihlášený uživatel

#360

2014-11-04 23:22

Současný prezident, pan M. Zeman je prvním prezidentem (a pár jsem jich už zažila), kterého si opravdu vážím. Nejen proto, že celým politickým martýriem prošel čestně a zůstal obyčejným člověkem, ale hlavně proto, že i v pozici prezidenta zůstal být jedním z nás ... na nikoho a na nic si "nehraje", je svůj - nepředstírá, že je nadčlověk - přiznává své chyby i zlozvyky, je otevřený a své názory a připomínky dává otevřeně najevo (padni komu padni). Má svůj názor a ten dává otevřeně najevo - není to prezident mamonářů, korupčníků a tunelářů ... je to NÁŠ prezident, nás obyčejných lidí a zastává NAŠE zájmy! A je mi úplně ukradené, jestli se nelíbí EU, Kalouskovi, Schwarzenbergovi ani jiným - naopak - čím víc oni po něm "plivají", tím víc si ho já vážím. - Pravda je nepříjemná - a on ji otevřeně hlásá - bojuje za nás .... Cítím povinnost bojovat za něj ... NENECHME HO OSAMOCENÉHO - POSTAVME SE ZA NĚJ!

PS.: jen ještě chci dodat - vulgarismus, za který je v současnosti napadán, není nic jiného, než překlad anglického názvu .... pokud v angličtině není tento výraz vulgární, zatímco v češtině ano ... pak nevím, jak tomu mám rozumět .... diskriminace českého jazyka?


Nepřihlášený uživatel

#361 Re: TO VÁS BY MĚLI SOUDIT!

2014-11-04 23:27

#25: - TO VÁS BY MĚLI SOUDIT! 

 naprostý souhlas pane Ladislave. 


Nepřihlášený uživatel

#362

2014-11-04 23:50

má 100% pravdu
we
Nepřihlášený uživatel

#363

2014-11-05 00:00

Podporuji našeho prezidenta Zemana, je to inteligentní a v naší zemi již velmi vzácný člověk s lidským a upřímným jednáním. Kolik takových se najde mezi mluvky s vybroušeným, ale ve velké většině nic neřešícím jazykem. Několik, ač vulgárních slov, kterými se koneckonců dnes projevují i děcka sotva z plenek odrostlá, nám jasně ukázalo, komu na čem opravdu záleží.
Jsou směšní všichni, které tato slůvka tolik "rozjařila" a zadoufali, že prezidenta, zvoleného rozumnými lidmi, taková maličkost položí na lopatky. Nepoloží! Naopak svým hyenizmem jeho oblíbenost podporují.

Antikalous

#365

2014-11-05 01:05

Za vším stojí Kalousek, pasák Trautenberka!Již nám to ukázal v případě Ratha.Snad se ty páky,které mu ježtě zbyly podaří zlikvidovat a skončí s celou svojí sebrankou tam,kde má.Na každou svini se vaří voda.Na Kalouska se vaří celá přehrada.Počátek byl v prezidentských volbách,kdy se mu podařilo svým pasencem ošálit jen Prahu a pár zpitomělých studentů.nevyšlo,tak jako senátní a komunální volby.Teď je na řadě jeho vaření.Za to,co udělal pro lidi,kteří celý život makali,makají a on se jim arogantně směje do tváře a myslí si,že je nesmrtelný a nejchytřejší.Nemusím kamarádit se Sybilou,bych věděl,jak dopadne.


Nepřihlášený uživatel

#366

2014-11-05 01:51

President Zeman je prezidentem dolních 10.milionů lidí v této republice a je jedním z mála politiků který začal věci nazývat pravými jmény a já s ním souhlasím
hejpočkej

#367 Re:

2014-11-05 04:27

#6: -  

 A když Nulandová prohlásila "Fuck the EU", tak byli povaleči z pražských kaváren náramně tiše...A to je snad slušně?

hejpočkej

#368 Re:

2014-11-05 04:30

#363: we -  

 Čím víc budou ječet, tím spíš se to otočí proti nim. TOP09 na to už dojelo v posledních volbách a pořád jim to nedochází... Krom toho Kalousek i Schwanzerberg si taky slova nijak nepřebírají a občas mluví jako kanál, ale u nich je to v pořádku? Ten dvojí metr, který se u nás používá, je průhlednější, než když nám komouši vykládali, jak je na Západě hnusný život, ale nikoho tam nechtěli pustit, aby se na to kouknul.


Nepřihlášený uživatel

#369

2014-11-05 04:58

Podporuju p.prezidentaZemana a chci tu pravicovou sebranku ODS+TOP09+černoprdelniky odstranit z politického života bo ta pravice zavadi TOTALITU v čechach a chci žit ve slušne zemi co svůj narod neutlačuje a nezotročuje tak tež podniky at plateji lidem ledske platy a ne almužne jak v kostele čest praci a at žije SOCIALIZMUS BO ČESKEJ KAPITALISMUSJE ZLODĚJSKEJ AT SE DOU PANI PRAVIČACI UČIT DO NEMECKA,ŠVICARSKA,,RAKOUSKY A VŠUDE TAM GDE DEMOKRACIE FUNGUJE JAK MA A NE TAKOVEZLODEJNY JAK ČESKA PRAVICE LIDEM PŘEDVADI A SKOUŠI NA NARODĚ AHLAVNĚ CHCI VODSOUDIT A ZAVŘIT KLAUSE A VŠECHNY PRAVIČAKY CO KRADLI A POSTAVILI SI HONOSNE MAJETKOVE STATKY CO NEODPOVIDAJI JEJICH FINANČNICH ODMNĚN DĚKUJU TO JE VŠE CO SE MNĚ NELIBY V NAŠI DEMOKRACII Dušan Pajdlhauser.

Nepřihlášený uživatel

#370

2014-11-05 05:50

Sice nesouhlasím s vulgárním vyjadřováním pana presidenta, ale tenhle humbuk kolem toho považuji za nekončící štvanici proti němu, která začala hned po jeho zvolení.

Nepřihlášený uživatel

#371

2014-11-05 05:53

V prezidentských volbách jsem sice nevolila ani Zemana ani Schwarzenberga, ale nyní jsem ráda, že právě Zeman je naším prezidentem. V současné době asi jediný z naší politické elity není pokrytecký.

Nepřihlášený uživatel

#372

2014-11-05 06:02

Všimněte si kdo brojí proti prezidentovi ve svém okolí a udělejte si obrázek sami.

Nepřihlášený uživatel

#373 Re:

2014-11-05 06:09

#24: -  naprostý souhlas

 


Nepřihlášený uživatel

#374

2014-11-05 06:20

Jsou mi proti mysli Češi, co haní svoji minulost i svého prezidenta.
Bártová Marta

Nepřihlášený uživatel

#375

2014-11-05 06:28

Věřím, že se jednou a to brzy dočkám výměny všech současných redaktorů v čt, Drtinová to začala a Tvarůžkovou to skončí, styďte se tam všichni !!