podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

/ #1117 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechceš válku? Tak neagituj tady ale v Kremlu, tupče!

2014-12-08 09:47

#1115: - Re: Re: Re: Re: Re: Nechceš válku? Tak neagituj tady ale v Kremlu, tupče! 

 Tato diskuse se vede na téma,zda "prezident", který se mimo jiné dobrovolně stal rusáckým pacholkem, by neměl být vykopnut ze svého úřadu tam, kde má svého Putina (i když vím,že zde jsem na stránkách těch, kteří takového "prezidenta" podporují, jako třeba ty ).

Přesto musí být řečeno i toto, ač to s tématem nesouvisí: politoval jsem "chudáky tvoje děti" . Podle posledního příspěvku musím spíše litovat ty "tisíce lidí ´mého´ věku, s nimiž jsi ráčil hovořit. Nebo s nimi dokonce "pracuješ"? Každopádně tvůj postoj k nim je krásná ukázka chování mladšího blbečka, který ke všem starším přistupuje urážlivě a přezíravě. Jsou pro něj jen něco, co patří zavřít do DD aby tam čuměli "do zdi", protože k ničemu víc nejsou. Takže když je jim nad 75, "jsou po záruce" a asi by se měli jako prošlé zboží vyhodit nebo utratit, aby "mladým" jako ty neužírali "chlebíček" (jak kdysi učili komunisti....). Já myslím, že když "utrácet" něco co je tak nějak "po záruce", tak blbečky jako jsi ty. Celému lidstvu by se dařilo lépe. Já jsem věru šťastný člověk, že nejsem mezi těmi tisíci a tisíci, se kterými blbeček jako ty kdy "hovořil" nebo dokonce "pracoval".