podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

/ #1218 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar

2014-12-31 19:05

#1216: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar 

 Aha, tak už jsem poskočil z blbečka na zločince. Ještě chvíli a budu možná i "debilní kretén" nebo "kurevník". ;-). Už se těším.

A celou tu dobu se snažíš lhát a mlžit. Jednak Já nepodporuju Ruského ani Amerického prezidenta v téhle diskusi. Podporuju zde budoucnost naší země. I když vlastně možná ne, Vy píšete že ne a Vy přeci všechno víte nejlépe.

Jinak máte pravdu, díky lidem jako jste Vy, tu možná zase bude komunismus. Přesně to může jednání takových lidí jako jste Vy vyvolat. Ovšem to nedokážete ve své zaslepenosti pochopit. Nebo nechcete?

Jinak dělám pro tuhle zemi co dokážu, nemohu nikoho zaměstnat, neboť jsem sám zaměstnanec. Ale dělám svou práci pro lidi, často nad rámec poviností, vychovávám řádně děti, které nosí ze školy jedničky a nemluví sprostě, platím daně, nekradu, neberu úplatky... Co by jste o ně ještě ode mě chtěl. Ale vlastně si jistě něco vymyslíte.. :-)