podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

/ #1281 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné v

2015-01-11 21:34

#1277: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoc 

 Tatarům na Krymu? Kdo po nich střílí? Kolik jich umřelo? Kolik jich bylo někde upáleno jako ti lidé v Oděsse? Kolik z nich žije v ruinách svých domů? Kolik z nich si nemůže koupit ani hovno, protože žiju v rozbombardovaném území, nemají ani floka a ke koupi je nejvejš tak cibule?

Srovnávat život Tatarů na Krymu s Ukrajincema v oblasti Luhandska nebo Donbasu může jen idiot.  To je nebe a dudy. Vy by jste totiž taky chtěl aby byl Krym rozmbombardovanej, že? To je Vám líto. Tataři, ti jsou pro Vás jen slovo. Které můžete zneužít.

Pro mě ne, pro mě jsou to lidi. A tím, že nemusí snášet válku, se mé přání projeví. Ale je jasné, že i mezi nimi se najdou tací kteří budou ochotně bojovat za Císaře pána a jeho rodinu, tedy chtěl jsem říct za Obamu a jeho vojenskoprůmyslový komplex.

Když bylo správné odtrhnout Kosovo, je to správné i na Krymu. Buď platí mezinárodní zákony univerzálně nebo nikde.