podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

/ #1299 Re: Re: Červenou Zemanovi, škůdci země!

2015-01-15 10:53

#1298: - Re: Červenou Zemanovi, škůdci země! 

 Zase začínáš? Odvolávám, co jsem nařídil a nařizuju, co jsem odvolal?

Nebo jenom pořád dokola "já o voze, ty o koze"? Tu je to o Zemanovi (a ne třeba o Bělohrádkovi), kdo komu kdy dodal jaké zbraně, ke komu se nelegálně a proti původnímu záměru dostaly, je úplně jiná diskuse..... A skutečně jen blb, blb ignorující to neprůkaznější - totiž osobní zkušenost dosud žijících pamětníků - může považovat za bílý andělský protiklad k podle něj samozřejmě černé zločinné "naší západní civilizaci" - Rusáky.

Jen tak mimochodem - jestli to "musíš vydržet" s těmi u nás jednou zvolenými, budeš to muset podle stejné logiky, držet i s tou civilizací (s chybami, ale zase jen blb si může myslet, že někde něco bude bez chyb): patříš k ní, ať chceš nebo ne, patříš mnohem více než pod nějakou střídající se vládu, a můžeš proti tomu dělat jen jedno (což se ti také nelíbí) - táhnout za Putinem a tam se snažit, aby ti hodní Rusáci ty zlořečené Američany, stále někoho bombardující, ty monopoly vydělávající na zbrojení (tam, u Rusáků, budeš u těch pravých, pokud ti tvá blbost umožní srovnat si v kebuli, kdo vydává víc na zbrojení, kdo udržuje větší armádu, kdo vyváží více zbraní....)  konečně porazili "na souši i na moři" (jak tě naučili, že se poráží "americký agresoři").