podporujeme prezidenta Zemana

marcel

/ #1730 Par otazek...

2015-12-04 01:39

Ptam se...

Co udelala katolicka cirkev v historii pro cesky narod?....podporovala Habsburgy

Co dela dnes pro cesky narod?... okrada ho i o to co jeste "neukradly"..chci rici "nekoupily"... jine staty.

Mam dobre zname mezi budhisty, katoliky,protestanty a dokonce i mezi muslimy... jsou i ruzne barvy pleti .. ja jsem pleti bile a ateista...a oni mne berou stejne jako ja je....jako cloveka!!!!  Presto jsem PROTI nekontrolovatelnemu masovemu pousteni vyznavacu islamu do CR a do Evropy... byl jsem ve svete, videl umirat lidi hladem ci "diky" valce. A vim jedno..naprosta vetsina tech, kteri opravdu potrebuji POMOC nema zadnou sanci vydat se ci dokonce dostat se do Evropy.

Znam par lidi, kteri krici "zabit vsechny muslimy"... nepatrim k nim a osuzuji je. Stejne ale odsuzuji ty, kteri se stavi proti vlastnimu narodu..NECHCI aby ma dospivajici studujici dcera musela jednou chodit zahalena od hlavy k pate a par kroku za muzem...nechci aby memu synu nekdo urizl hlavu v me vlasti za to, ze neumi citovat koran...

NECHCI aby se zapadni "demokracie" vyvazela do oblasti, kde nema sanci na existenci...stejne jako NECHCI mesity na ceskem uzemi. Cetl jsem bibli i koran...a dospel k zaveru ze bible sice neni tak nasilna ke svym vericim ani k jinovercum,ale presto slouzila a dale slouzi k udrzeni moci a bohatstvi "vyvolenych" nad vetsinou lidu. Koran je jiny... ten slouzi k vlade fanatismu nad normalem. A proto jakojedine reseni vidim nechat islamisty at si tospolu vyresi sami..chteji schariju..OK at ji maji..nechteji schariju..tak at proti tomu neco delaji.

Suhlasim s humanitarni pomoci kdekoliv, kde lide trpi. Ale nesouhlasim s pomoci jinym..kdyz na to doplaci vlastni lid.

Normalni clovek nechce valky, zabijeni, teror... normalni clovek nepotrebuje k zivotu plat 100 000 kc mesicne...jenze normalni clovek a politik je asi velky rozdil...

Politik pred volbami: " lide,volte me..jen ja vam zarucim, ze vasi prani budou splnena"

Politik po volbach: " lidicky dekuji... a ted mi dejte pokoj. Vzdyt zijeme v demokratickem state ceskem, kdy me sice muzete volit ale nemuzete odvolat :-)) "

Politik par mesicu po volbach:  "ze me pry uz za 4 roky volit nebudete???...Nevadiii, to uz budu vysmatej."

Politik pred dalsima volbama:  "ale ja preci chtel prosadit Vase zajmy..jenze to vite..koalice partajni, koalice mezinarodni...

A co rici zaverem??? Svejk.."lidicky neblbnete"...jdete k volbam...volte toho o kom si myslite, ze neco pozitivniho pro vas udela..a hlavne tlacte na pilu..aby byla uzakonena moznost volene politiky i odvolat, aby bylo uzakonene referendumna vsech urovnich..od mesta, pres okres,kraj az po stat. Jen potom budete o svych potrebach skutecne rozhodovat prostrednictvim volenych zastupitelu.

Posledni otazka....jsem ale naivni,zee???

Jenze jestli opravdu nepujde k volbam kazdy!!!! tak partajnici k nim pujdou urcite a budeme zase tam, kde jsme ted...kde ze jsme??? V prxxli??? Mozna, alej este ne tak hluboko abychom nemohli vylezt ven...pokud nebudeme mit uriznute hlavy, tak stale muzeme neco udelat!!!!