PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

zklamaný

/ #149 Re:

2012-11-13 22:12

#4: maryška -

Pár zbohatlických synků ? řekněte to do očí Krestovi, Valouškovi, Kostkovi a další českým esům které se rally také ůčastnili navíc ma rally obrovskou návštěvnost (barum přes 300tis lidí )mimochodem nejnavštěvovanější akce v čr  rally je velmi oblíbený sport jezdí se více než 40let jestli se vám nelíbí nechodtě na ni jestli se bojíte o majetek jezdci jsou velmi dobře pojištěni a jestli se bojíte o ostatní diváky kteří z vlastní vůle a vědomě ryskují život tak zbytečně nikdo o vaši pomoc nestojí!!

Jsem pro absolutní zákaz létaní letadel nad ůzemím české republiky letadla zabily mnohem mnohem mnohem více lidí než rally a také mi létají nad domem a bojím se že spadnou na můj dům chápete stupiditu vaší petice ? co zakážete příště ? prodej zmrzliny protože ten kdo si ji koupí může ho bolet v krku? Pro mě jste banda medii pomatených ženských které sedí doma na prdeli a strašně se nudí a závidí lidem že mají nějaký koníček a že je něco baví požádejte své muže aby vám zkrátili řetěz ke sporáku pletete se do věcí kterým vůbec nerozumíte.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...